şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: lüküs hayat)
  • inanmayın arkadaşlar viral reklam bu! kamyon reklamı yapılıyor inanmayın.
  • bu hafta kendi kalesine atacağı bir golün habercisi olabilir. zira bu konuda kendisi zaten bir rekora doğru gidiyor.
  • kendi takımıyla tatmin olmayı bilmeyenlerin komplo teorilerinden biri.
    (bkz: acizlik)
  • bir başka öküz altında buzağı arama haberi. güya fenerbahçe yöneticileri gündüz gözüyle hem de kanyon gibi bir yerde deumi ile buluşacak kadar salak demek ki.

ulan gerizekalı; (yazar burda sözkonusu olayı fenerbahçe ile ilgili bir komploya yoranlara hitap ediyor)

fenerbahçe veya diğer 2 büyükten biri isterse deumi ile karabük'ün aklına gelmeyecek ücra köşesinde buluşur, senin ruhun bile duymaz. kaldı ki araba da doğuş grubuna aitmiş...bak bak bak...doğuş grubuna bağlı çalışıp trabzonspor'u tutan kimse olamaz di mi? işte beyin yerine incir çekirdeği taşıyınca bu gibi şeyleri başka başka yerlere çekebiliyor zavallı yaratıklar...

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
  • başlığa bakınca transfer haberi sandığım saçmalık. aslında bakınca iki lüks araba fiyatına alınmış olabilir deumi karabükspor'a sonuçta.
  • muhtemelen iki lüks araba kendisine kanyon'da gerekli ilgiyi göstermemiş; deumi de buna alınmıştır. bu kadar alınganlık iyi değil aslında ama gurbette işte çocuk, ona da hak vermek lazım.
  • "bu hafta izleyeceğiz seni deumi."

ulan. kafanız hagaten çok güzel. bi an bunun gibi bi sürü adamın maçı gergin gergin, sadece deumi'ye fokuslanarak izlediklerini hayal ettim de, bu ne olm.
  • bir galatasaray'lı olarak en başta ciddi ciddi şüphelendiğim olay.

daha sonra videoyu izledim, şaibespor'lu arkadaşlara şunu sormak istiyorum, lan febe'nin bu tarz şeylerden çekinmeyen bir takım olduğunu biliyoruz da;

allah aşkına biri bana şu videoda, adamın arabalara bindiği anı göstersin.

olum siz gerizekalı mısınız lan? adamı görmüşsünüz, videoya çekmişsiniz, sonra adam kayboluyor, iki tane araba geliyor görüntüye. deumi'nin arabaya binme anı, içerideki adamlar nerede, orası ortada yok. kayıp.

hakkaten güzel kafalar var dünyada.