şükela:  tümü | bugün
  • masonlarin sirlarindan biri. otuzüçüncü dereceye vardiklarinda verilen (bkz: http://scottishritemasons-can.org/symbols.htm), ic ice gecmis üc adet ücgenin de bulundugu bir mucevherde "ordo ab chao" cumlesiyle beraber gecer.

cevirisi "tanri ve benim hakkim"dir.

satanizmle direk alakali bir laftir.

(bkz: ordo ab chao)
    (bkz: http://upload.wikimedia.org/…ls_and_dogma_eagle.jpg)
  • ingilizcesi 'god and my right' olsa da, asıl mesajı 'my divine right to rule' olan mason mottosu. zaten tüm mason mottoları çok sık 'god' yani tanrı referansı verir. bu dünyadaki en adi, en aşağılık üçkağıtçılar her zaman dilinden tanrı, allah, kitap lafını düşürmeyenlerdir zaten.

ayrıca bu başlık sizi her an anunnaki'ye yönlendirebilir. bu sabah üçgen karper peynirine çok uzun süre bakmış olabilirim. diğer mottolar da şöyledir;

ordo ab chao = order out of chaos

ın deo fiducia vinces = ın the lord is all our trust

lapis reprobatus caput anguli = (the) stone (which was) rejected (has become) the head(stone) of the corner

kodesh layehovah = holiness to the lord

ın hoc signo vinces = by this sign thou shalt conquer

non nobis, domine, non nobis: sed nomini tuo da gloriam = not unto us, oh lord, not unto us, but unto thy name give glory

lux e tenebris = light out of darkness

virtus junxit, mors non separabit = what virtue has united, death shall not separate

ne plus ultra = nothing more beyond

spes mea in deo est = my hope is in god

magna est veritas, et praevalabit = great is truth, and it will prevail

rex regum et dominus dominorum = king of kings and lord of lords

gloria ın excelsis deo = glory to god in the highest

virtue et silencio = by virtue and silence
  • "tanrılık benim hakkımdır" anlamındaki latince söz. yani sadece ben tanrı olabilirim ve sadece ben yönetirim. dünyada tanrılığa soyunmuş piçlerin mottosudur. dünyadaki tüm karışıklık yozlaşma adaletsizlik vb'nin temelidir.