şükela:  tümü | bugün
  • dev salyangozu önce nusret misali tokatlayıp ardından kafasını domates sosuna batırıp salatalık misali kütür kütür yiyen bir adet çinli hanımefendi. kusma garantili. o anime suratta bu vahşilik nasıl yetişti acaba? yerde böcek görünce çığlık atması beklenen kız dev salyangozun kafasını çiğniyor. moralimi bozdu.

https://twitter.com/…tatus/1222135177406767104?s=12
  • salyangozu ısırdığında, salyangoz sanırım orgazma ulaşıyor. cumshot yaptı resmen.
  • yeni yemek yemiştim sağolsun kız salyangoz yemiş kadar olduk
  • senin ağzının tavanına salıncak kurayım. * ne biçim bir yemek kültürünüz var. sizin yüzünüzden virüsler binlerce insanın canını aldı.
  • uzak durulması gereken kızdır, o salyangozu yiyen bizim ufaklığı cips niyetine yer.

debe editi: debeye bu entariyle girmek ne kadar ironik lan.
  • (bkz: geoduck)
    (bkz: salyangoz)
  • hayatımda gördüğüm en ilginç görüntülerden biri.
  • kız vietnamlı, çin değil. uzakdoğu uzmanıyım, bana sorun böyle şeyleri ;)
  • bir canlıyı hala hayattayken yemek nasıl bir vahşilik gerçekten anlamıyorum anlamak da istemiyorum. benim gözümde salyangoz, kedi, köpek, kurbağa farketmez. hepsi candır. canlı canlı bir hayvanı yemek de vahşettir. salyangoz böyle bir durumda acı hisseder mi bilmiyorum, belki her hayvanda durum aynı değildir ama bunu yapan zaten aynı şeyi başka hayvanlara da yapıyordur diye düşünüyorum.

tanım: (ırkından bağımsız olarak) gözümde zerre değeri olmayan, vahşi, acımasız ve vicdansız bir insan. karşımda geberse üzülmem.

not: "bitkiler de canlı ama yeaa" yazacak beyinsizler az ötede ağlasın. vegan falan değilim. sadece hayvanların korkunç koşullarda üretilip yaşamasına bile izin vermeden etlerinin aşırı tüketimine bile karşıyken onları canlı canlı yiyen varlıklara insan bile demek istemiyorum.