şükela:  tümü | bugün
  • uzak durulması gereken kızdır, o salyangozu yiyen bizim ufaklığı cips niyetine yer.

debe editi: debeye bu entariyle girmek ne kadar ironik lan.
  • bir canlıyı hala hayattayken yemek nasıl bir vahşilik gerçekten anlamıyorum anlamak da istemiyorum. benim gözümde salyangoz, kedi, köpek, kurbağa farketmez. hepsi candır. canlı canlı bir hayvanı yemek de vahşettir. salyangoz böyle bir durumda acı hisseder mi bilmiyorum, belki her hayvanda durum aynı değildir ama bunu yapan zaten aynı şeyi başka hayvanlara da yapıyordur diye düşünüyorum.

tanım: (ırkından bağımsız olarak) gözümde zerre değeri olmayan, vahşi, acımasız ve vicdansız bir insan. karşımda geberse üzülmem.

not: "bitkiler de canlı ama yeaa" yazacak beyinsizler az ötede ağlasın. vegan falan değilim. sadece hayvanların korkunç koşullarda üretilip yaşamasına bile izin vermeden etlerinin aşırı tüketimine bile karşıyken onları canlı canlı yiyen varlıklara insan bile demek istemiyorum.
  • içinde protein olan her şey yiyecek değildir.

uzak doğu tuttuğunu yiyor.
    orta doğu tuttuğunu s.......
  • salyangozu ısırdığında, salyangoz sanırım orgazma ulaşıyor. cumshot yaptı resmen.
  • yalnız hayvan salyangoz değil, kız da çinli değil.

midesizliğin başka bir boyuta ulaşmış halidir.

edit : salyangoz değil de nedir diye soranlar olmuş. yukarıda da bir arkadaş yazmış zaten geoduck * yani istiridyenin bir türüdür.

şu siteden isteyen 168,00 sgp (singapur doları) * na temin edebilir. canlı ve ayıklanmış olarak seçenekler mevcut.
  • (bkz: geoduck)
    (bkz: salyangoz)
  • kız vietnamlı, çin değil. uzakdoğu uzmanıyım, bana sorun böyle şeyleri ;)
  • ulan biz birazcık az pişmiş hayvansal ürün yesek, tenyasından tut, et yiyen bakterisine, larvasına kadar her bok bulaşır. 3 günde ölür gideriz niye öldüğümüz bulunamaz bile.
    bunlar ne bulsa çiğ çiğ yiyor ama bir bok olmuyor. bilim insanlarını bunu açıklamaya davet ediyorum.
  • senin ağzının tavanına salıncak kurayım. * ne biçim bir yemek kültürünüz var. sizin yüzünüzden virüsler binlerce insanın canını aldı.