7 entry daha
  • bu kelimeyi kanıksayan, yani kelimeden haz alan, onu cümle içinde kullanan yağuşakları elimine edeceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın.
  • ne desem bilemedim. cidden ne kadar saçma olduğunu söylememe gerek var mı acaba onu da bilemedim.
  • hoşke :d
  • sosyal medyada ilk defa dün denk geldim bugün de burada bence çok itici bir kelime gerçi kelime denir mi bilmiyorum
  • bunu yazan insan sağlık sıkıntıları çeken insandır.
  • çok laubali bir şekilde söylenirse insanlarda kulak çınlamasına varabilen etkiler bırakan bir kelime bu.

sanal dünya jargonda deformasyon yaratabiliyor bu şekilde.

gerçi arada böyle gevşekliklere ihtiyacımız var ben eğleniyorum böyle şeylerle, sıkıntı insanların da ağzına yapışıyor ve sürekli kullanıp iyice sakız ediyorlar.

neyse devamke xd xa xc xs

:(
  • bu kelimeyi birinden duyduğunuzda “devamke” dediğini çok net bir biçimde anlıyorsanız ve normal şekilde telaffuz ediliyorsa o kişi kelimeyi etraftan duymuştur. ne anlama geldiğini ve kaynağını sorup rezil edin.
    ama karşınızdaki söylerken ağzını şekilden şekilde sokup “devvvaamkee” tarzında söylüyorsa o kişiye saygı duyun. ve kulağına yaklaşıp fısıldayın “(bkz: yala oğlum pırasayı) & (bkz: abi klavye suda çalışıyor mu?)”
  • yeni bir ergen kelimesi.bebeler arasında çok duyuyorum.malum özentilik çağı.
  • yavaşça bitene kadar kusturacak kelime
  • eski ergenlerin götlerinden uydurduğu kelimeler de daha iyi değil miydi sanki? bu ne sikindirik bir kelimedir.
260 entry daha
hesabın var mı? giriş yap