şükela:  tümü | bugün
  • liselerde donemin mudur muaviniyle araniz siki tutuldugu surece mumkun olmayan $ey. bizde* genelde herangi bi gunde yapilan devamsizliklari ertesi gunun nobetcisine yazdirirlardi. yani sali gunu okulu kirmi$saniz car$amba i$lenirdi o devamsizlik. e ertesi gunku nobetcileri kafaladiktan sonra o gun istenen her $ey yapilabilirdi.
  • ayni $ekil, devam zorunlulugu olan bolumlerde okurken,universitede de bi dersten devamsizliktan kalmak olasidir. tanri korumalidir her kulu boyle bir dertten.
  • hacettepe üniversitesinde f1 ile sonuclanacak durum
  • en büyük korkum.. karanlıktan bile bundan korktuğum kadar korkmam. lakin şimdiye kadar hiç kalmadım
  • her üniversite öğrencisinin haytatında bir kez tatması gereken heyecan*.
  • magdurun en az bir kez daha yasamasi cok muhtemel olan trajik hadise.
  • su ana kadar yasamadigim olay.zira anaokulunda 36 * gun olan devamsizligimin bir onemi olmasa da ilkokulda ilk 2 ay sinifa adim atmamak da nesi?hadin ben devamsizlik yapmaya utanmadim ama siz karneme o sayiyi yazmaya da mi utanmadiniz?
  • bu yıl büyük ihtimalle başıma gelecek olan hadise.*
  • üniversitelerde yüzde otuz devamsızlık hakkı verilmesini doğru yorumlayamayanların kaderidir.genelde okul 14 hafta sürer ve devamsızlık hakkınız %30 dan,4.2 hafta eder.eğer ders hafta da iki saat varsa,toplam devamsızlık hakkınız 8.4 saattir ki sorunda burda başlar.acaba 7 saatte mi,8 saatte mi yoksa 9 saatte mi kalınır,hep bir vesvese yaratır insanın içinde.onun için en iyisi okula gitmektir paşa paşa.