• liselerde donemin mudur muaviniyle araniz siki tutuldugu surece mumkun olmayan $ey. bizde* genelde herangi bi gunde yapilan devamsizliklari ertesi gunun nobetcisine yazdirirlardi. yani sali gunu okulu kirmi$saniz car$amba i$lenirdi o devamsizlik. e ertesi gunku nobetcileri kafaladiktan sonra o gun istenen her $ey yapilabilirdi.
  • ayni $ekil, devam zorunlulugu olan bolumlerde okurken,universitede de bi dersten devamsizliktan kalmak olasidir. tanri korumalidir her kulu boyle bir dertten.
  • hacettepe üniversitesinde f1 ile sonuclanacak durum
  • en büyük korkum.. karanlıktan bile bundan korktuğum kadar korkmam. lakin şimdiye kadar hiç kalmadım
  • her üniversite öğrencisinin haytatında bir kez tatması gereken heyecan*.
  • magdurun en az bir kez daha yasamasi cok muhtemel olan trajik hadise.
  • su ana kadar yasamadigim olay.zira anaokulunda 36 * gun olan devamsizligimin bir onemi olmasa da ilkokulda ilk 2 ay sinifa adim atmamak da nesi?hadin ben devamsizlik yapmaya utanmadim ama siz karneme o sayiyi yazmaya da mi utanmadiniz?
  • üniversitelerde yüzde otuz devamsızlık hakkı verilmesini doğru yorumlayamayanların kaderidir.genelde okul 14 hafta sürer ve devamsızlık hakkınız %30 dan,4.2 hafta eder.eğer ders hafta da iki saat varsa,toplam devamsızlık hakkınız 8.4 saattir ki sorunda burda başlar.acaba 7 saatte mi,8 saatte mi yoksa 9 saatte mi kalınır,hep bir vesvese yaratır insanın içinde.onun için en iyisi okula gitmektir paşa paşa.
  • en antin kuntin, en gereksiz derslerde gelir nedense başımıza. zaten önemli derslerden tırsıp her derse gittiğimizden mi, önemli derslerin hocalarının bu şekil liseli triplerini aştıklarından mı bilinmez böyledir bu. ilk derse girip hocanın tavrını anlamak istersiniz, kadın son derece relaks bir şekilde "şimdi ders yapsak mı, vize yapsak mı ömmm" şeklinde genişlikler sergilemektedir. eh ders de dandiktir zaten, vizeye girer oturursunuz. aa, final öncesi bir bakarsınız ki ossuruk dersin ossuruk hocası karşınızda kaplan kesilmiş "yoklaman yok kaldın sen, tartışma benimle" gibi çapını aşan cümleler kurmaktadır. "sen kimsin ya, kaç paralık adamsın, dersinin hacmi ne" diyemezsiniz bakakalırsınız öyle ayran budalası gibi; güç ondadır. bir kez daha kendiniz edip kendiniz bularak 35 yaşında diş teli takan, cart sarı saçlı, yeşil lensli, çoktan evde kalmış kadınların egosunu tatmin edersiniz.
hesabın var mı? giriş yap