• resmen rezillik.
    sen tut, mekana develi diye git, kedili çıksın.
    10/10.
  • amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokmak gereken elim hadise.
  • başlığı devlet bahçeli' nin en büyük ayıbı diye okudum geldim. çok yanlış gelmişim çıkıyorum.
  • bence restoranın tek ayıbı mücbir sebeple yenmeyen yemeğin hesabını almaları olmuş. onu dışında rezalet görenedim ben. türkiye'de avukat olduğum için de görememiş olabilirim tam bilemedim şimdi.

edit: restaurant --> restoran
  • 18 yıldır fenerbahçe develi'de yaşıyorum. her gelen müşteriye sırnaşırım, karşılığında bir iki köfte, et falan verirler. develi’nin müşteri ikramlarından ve müşterilerin bana bakıp kibarca gülümsemeleri, hatta bazen sevmelerinden hep memnun kaldım. ta ki 5 ağustos 2017 günkü öğle yemeğine kadar.

uzun beyaz pantolonlu bir insan ve uzun beyaz pantolonu olmayan başka bir insan yakınımda olduğum bir masaya oturdu. önden mezeler geldi. içli köfte, fındık lahmacun ve çiğ kötfenin hepsi birbirinden güzel görünüyordu. hemen bir iki lokma alırım umuduyla uzun beyaz pantolonlu insanın ayağının dibine geçtim, bir iki mivledim. beni gör, ben de buradayım dedim. neyse, uzun beyaz pantolonlu insanın kebap siparişleri geldikten sonra olanlar oldu.
    uzun beyaz pantolonluinsan çok beğendiği fıstıklı kebaptan birine da tattırmak üzere ayağa kalktı ve kuyruğuma bastı. canım bi yandı, öyle böyle değil. ben de pençeyi bu uzun beyaz pantolona bir iki salladım ama tüm kuvvetimle. sonra uzun beyaz pantolonlusıçrayıp bağırmaya başladı. bunun feryadından masanın civarından kaçtım.

canımı acıtan büyük rezalettir.*
    avrupa hayvan hakları mahkemesine gitsem donuna kadar alırdım da. bu korkudan taksiye binip kaçtı, izini kaybettim. -gri kedi-
  • ayıp veya rezalet yok.

komşu kızı da bana vermedi zamanında ama ben istediğim olmadı diye sözlüğe yazmadım.

ayıp veya rezalet ile beklenenin olmaması farklı şeyler.
  • hikayeden cikarimim develi fenerbahce adli mekanda aslan beslendigi ve yazarin onu kedi sandigi. yoksa bu kadar paragraf paragraf dram bir kedi "cirmigindan" cikmaz heralde.
  • özet: amariga'da oturuyorum. ben avukatım. eşim doktor. develi'de ayağımı kedi "cırmaladı", beni arabayla eve bırakmadılar. kediyi gözlemlemediler. kedi kuduz olabilir. rezalet.

ayıp kategorisinde olmayan tutumdur.
  • (bkz: #69373121) entrysinde belirttiği üzere amerika'da 18 yıldır yaşayıp tl maaş alan bir insanın dramıdır. geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap