şükela:  tümü | bugün soru sor
  • normal zamanlardaki hizmet ve lezzet kalitesi tatminkar olsa da ramazanda iftar için kesinlikle gidilmemesi gereken mekan. dün yediğim kazıktan sonra normal zamanda da gitmem şahsen..

eski iş arkadaşlarıyla bir toplaşalım diye gittik. ulan oruç tutsak neyse, herkes de yalandan iftarı bekliyor filan. kalabalık o kadar fantastik boyutlardaydı ki ne garson sayısı yeterli oldu, ne terastaki masa sayısı.. sonuç:

kişi başı verilen 75 tl, serçeyi bile doyuramayacak büyüklükte porsiyonlarda gelen üstüne üstlük bir de soğuk etler neticesinde aç kalmış 20 kişi. uzun zamandır böyle kazık yememiştim cidden.
  • gelmiş geçmiş en kötü develi şubesi olmaya aday.

hayatımda bu kadar kötü ali nazik yememiştim, tebrik ediyorum.
  • bence istanbuldaki en iyi kebapçı burası. samatya şubesinin manzarası da inanılmaz güzel. özellikle hava güzelken keyifli bir yemek oluyor. çiğ köftelerinin hastasıyım. bir de simit kebabı söyledim iyiydi ama biraz kuru gibiydi. bu konuya biraz eğilebilirler diye düşünüyorum. son olarak tüketmediğim ve tüketmek istemediğim kuver'in parasını almak çok bayağı bir haraketti. yakışmıyor böyle şeyler güzelim restorana. bilseydim baştan söylerdim kuveri geri almalarını ama olan oldu..