şükela:  tümü | bugün soru sor
 • play station 3 icin yapilacak olan devil may cry adli muhtesem serinin dördüncüsü
 • bana ps3 falan almayacam ben hiç lafımı yedirtme potansiyeline sahip yegane oyun.
 • capcom'un oyun hakkında şu ana dek doğru dürüst bir açıklama yapmamış olması tüm bakışları bu senenin tokyo game show'una çevirmişti ki;

  http://www.capcom.co.jp/devil4/
 • başrolünde nero angelus olacağı söylentileri vardır. inşallah vergil efendi de vardır.
 • başrol karakteri nero ile ilk devil may cry'da nelo angelo şeklinde karşımıza çıkmış vergil arasında henüz bir bağ bulunduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.capcom yetkilileri üşenmeyip ingilizce içerikli bir site hazırlarsa hakkında en azından bir iki şey öğrenmek mümkün olacak bu karakterin,çünkü japonca sitesinde hakkında bir iki satır yazıyor.yine bu sitede movies kısmına eklenen yeni bir videoda oyunun neye benzediği daha iyi görülebiliyor artık.çevre tasarımı ps3'ün nimetlerinden faydalanıyor gibi görünse de,oyunun geneli için bunu söylemek zor sanki.bu videoda görülenlere bakarsak,dövüş sırasında kullanılan hareketler kısa bir süre sonra bıkkınlık verebilir.devil may cry 3' teki zenginlikten eser yok gibi şu an,ama tabi bu videonun yalnızca tanıtım amacıyla hazırlanmış,oyundaki herşeyi açık etmeyen bir video olma olasılığı da var.yine de bir başka hoş olmayan şey,karakterimiz nero'nun ortamı acımadan harap etme girişiminin çevreye somut bir biçimde yansımaması.eleman kılıcını yerler sokuyor,sağ kolunun gücünü kullanarak yaratıkları yerlere yapıştırıyor,fırlayan kırılan ne bir taş var ne bir tahta...yapımcıların elleri altında ps3 gibi bir alet varken,teknik açıdan biraz daha kolaya kaçmışlar gibi duruyor oyun şu haliyle.devil may cry gibi bir serinin ps3'e adım atan oyununun biraz daha görkemli olmasını beklemek,herhalde bu serinin tüm takipçilerinin umduğu bir şeydir.
 • beyaz sacli ucuncu bir sahis daha uydurulmus bu oyunda.. nero ile nelo arasinda da bir bag yok anladigim kadariyla.. nero bir insan, demon degil. ama kollarindan biri demonic bir guce sahip. vergil tarafindan ele gecirilmis kolu tanrim ne kadar yaratici(!). dante'yle ise hic oynayamiyoruz. bir de sarki soyleyen hatun var onu hic anlamadim. vazgectim ben ps3 almaktan. saygilar.
 • en sonunda ps3 exclusiveligini kaybetmis oyun... x box 360'a da ayni gun cikacak oyun oldu kendisi.
 • sonunda oyun içi görüntülerine kavuştuğumuz kıymetlimis : http://www.worthplaying.com/…40&mode=thread&order=0
 • dante gibi kendisinden başka hiç bir şeyi umursamayan (kendisini de fazla umursadığını söyleyemeyiz aslında) anti-kahraman tanımının yanına resmi konulacak bir idolden; nero gibi sevgilisi ve sevdikleri için dante'nin karşısına çıkmaya dahi cüret edebilecek kadar saf olan bir "iyi adam" a terfi etmiş görünümü vermektedir iş bu ps3 ve xbox360 oyunu. eğer gerçekten böyle ise bu oyun tutmaz sevgili capcom. devil may cry'ın çok tutulmasının nedeni dante'dir. dante'siz bir dmc düşünülemez. orada ağlayan şeytan dante'dir efendim. nero gitsin roma'yı yaksın.
 • bugun satısa cıkmıs olan oyun
  solenenlere göre neronun sag eli vergile aitmis
  oyun ici bir boss http://www.youtube.com/…v=u459njpwbhe&feature=bz301