şükela:  tümü | bugün
  • moonspellin darkness and hope albümünden sözler açısından çok beğeni kazanabileceği güzel bir şarkı.lakin bu sözlere yapsaymış bir atmosfer* koysaymış bi brutal vocal,iki çığlık..

she wears devilred

she sweats the poison
    -all over her
    keeps me quiet
    -inside her storm
    she has the method
    -no other knows

red as the veins,she likes to swim in
    floating so gently,through this human misery

she must be a part
    of a highest plan
    something i can´t understand

she wears devilred

she´s selling a damned soul
    to whoever pays the most
    her body-the cure
    for all evil and good

red as the veins
    she likes to swim in
    floating so gently
    through this human misery

she must be a part
    of the highest plan
    something i can´t understand

she wears devilred

devilred
  • ing. şeytan kırmızısı.
    etkileyici sözleri olmasına rağmen çok da iyi bir şarkı değildir.* ayrıca kullanmayı pek bir sevdiğim enfes nick.
  • anaokulu öğretmeni olacakken adresi şaşırıp mühendis olan sözlük yazarı, hoş gelmiş.
  • asabi bir yazar. tahminen bugün bir şeye canı sıkılmış.
  • "yalnızlık" ını "yazın" a dönüştürmüş, ne kadar soğuk olduğunu söylese de içten ısıtmalı bir arkadaş o. şanssızlıkları, kararsızlıkları, içine atıp kendine sakladıkları ile sonunda bir gün hakettiği güzellikleri bulacağına inandığım, bulmazsa hayata dair inancımda sarsılma yaşayacağım, uykusuz gecelerin uykusuz badisi.

sabırlı üşengeçim, duygusal evcimenim benim.*
  • kahve tutkunu...
    3'ünü birden toplayıp duygusal tepkimeye girmelerini bekliyor(mühendis ya ondan)
    narkotik meraklısı...
    evde mitolojiden kalma sigara fosilleri için arkeolojik kazı yapar(define avcısıymış ya zamanında ondan)
    yalnızlık kaşifi...
    onu keşfettiği günden bu yana patentini almak için para biriktirir(umut dünyasında yaşadığını biliyor ya ondan)
  • kendi kendisine sarılabilen yegane insan... ayrıca kulyaz'dan resmen nick altı entry'si istemiştir... ne de güzel etmiştir.. bu sayede benden de istemiş oldu... etti mi sana ikiiiiii??? badim olma, git kulyaz'ın badisi ol...
  • bugün kendisine; kendini oraya ait hissedebileceği bir şehir, o şehirde "benim" diyebileceği bir yer, o yerde mutlu olacağı güneşli pazartesiler, aşk sarhoşluğu yaşayacağı mutlu günler dilediğim badim.

bir de iyimserlik tabi ki...

biraz da şans...

ve tabi ki , en iyisinden.

ve son olarak, http://fizy.com/#s/1n53na
  • (bkz: #25372026) entrysinde gördüğüm üzere defolu, seri sonu olmuş kimseleri paratoner gibi kendine çekmektedir.
    valla şunca yazar arasında böyle modellerin onu bulması harbi büyük kısmetsizlik, şansızlık.
    geçen murphy'le kavga etmişler onuştan büleymiş.
  • (bkz: #26789246) entrysinde gördüğüm kadarıyla reklamı sevmeyen bir yazar.

tamam plakayı gizledin, anladık, arabanın markasını ne diye gizliyorsun arkadaşım ...