şükela:  tümü | bugün
13423 entry daha
  • kıymeti çok sonradan anlaşılacak büyük devlet adamı. türk milliyetçileri bu ülkenin erken uyarı sistemidir. ulusalcılar ve aleviler ile birlikte bu ülkenin sigortalarındandır.
  • ülkesini canından çok seven devlet adamıdır. büyük türkiye cumhuriyeti'nin bekası için, her zaman doğruları söylemiştir, doğruların yanında yer almıştır.

(bkz: kurt yaşlanınca köpeklerin maskarası olurmuş)
  • ülkesini canından çok sevdiği iddia edilen, türkiye siyasetinin özeti, stepne kavramına yeni bir boyut kazandırmış, dinozor siyasetçiler söz grubunun karşılığı siyasetçi. kişinin öneminin olmadığı, sırf kazanan grupta olması sebebiyle ne yaptığına ne söylediğine bakılmaksızın destekleyecek insanların bulunduğunun kanıtı.
  • mhp'yi temsil edemeyen liderdir. ona yazacagim cok sey var ama sinirle vites yukseltip ecdadimdan aldigim terbiyeye hurmetsiz davranmis olacagimdan korkarak susuyorum.

devlet bahceli ismi mhp'yi kirletmeye yetmez. and olsun ki; biz eninde sonunda geri alacagiz basbugumuzun yadigari üç hilalimizi!
  • andımız ile türk milliyetçiliğini tekrar hatırlamış olan genel başkan.
  • (bkz: surimen beyi)
  • andımız çıkışının lafta kalıp kalmayacağı belirsiz siyasetçi.
  • rte andımızın geri gelmesini kabul etmediği takdirde ittifakı yine de bozmayacak olan stepne.suriyelilere,rahip brunson'a ve daha sayamayacağım bir sürü şeye ses çıkarmamış(bu ses çıkarma iki bağırmakla olmaz,özellikle suriyeliler meselesi ülkenin nüfus yapısıyla alakalıdır ve ittifak bozacak kadar önemlidir[önemli olmalıdır]),yine çıkarmaz.

ama türkiye'yi çok seviyor,yersen.
  • geçen bagajı açtım. kaplı halıflex'i kaldırdım. hassiktir, ne göreyim?

orada otuyor sessiz sessiz.
  • dün her şeye karşın tam destek diyor bugün bakıyoruz tam destek verdiklerini eleştiriyor bir bakıyoruz şiddete karşı bir bakıyoruz bir kadını tehdit ediyor bir türlü ne yapmak istediğine anlam veremedim ama tek bildiğim sonuçta sağlam stepne olduğudur...
5 entry daha