şükela:  tümü | bugün
10652 entry daha
 • partisinin bayram programında yaptığı konuşmasında, hükümetten bile konuya dair bir sesin soluğun çıkmadığı dönemde, ohal'i destekleyen ve uzatılması gerektiğini söyleyen kişi.
 • koltugundan 2017 yilinda men edilecekti.olaganustu kongre toplanacak aksenerin karsisina tırsıp cikamayacak.hem koltugunu kaybedecek hemde korkak damgasi yiyecekti.akp ile anlasti beni koltukta tutun bende havada karada sizi destekleyim dedi.hatta "su kadinı 15 gunde olsa iceriye alın"denildini bizzat akpli milletvekilleri aksenere iletmistir.simdi 2018 sonuna kadar koltugunda hatta delegeleri yolladi kendine rakip olacaklari mhpden arttirdi.yeni parti kurulacak.bahceli mhp baraj alti kalinca birakacak.sonra yeni parti mhp catisi altinda birlesecek.bahceli milliyetcilere zaman kaybettirirken akpye zaman kazandiracak.hükümet bahcelinin oy potansiyeli olmadigini biliyor.ancak mhpnij basinda durmasinin mhpnin yüksek oy potansiyelini kullanmasini engellediginin farkinda ve parti basinda kalsin istiyor .evveldende dedim bahceli evet dedigi icin evet veren olmadi lakin bahceli yerine biri mhp basinda olup hayir diyeydi mhpnin akpde emanet oylari hayir diyecekti.kisacasi bahcelinin basta kalmasi akpye kazandirdi ve kazandircak.
 • son açıklamalarıyla mhp başındaki son bir kaç döneminin özeti; birilerinin yaptığı icraatlere, yasalara, fikirlere ya evet diyor ya da hayır. iki kişinin versusu varsa hep birini seçmek zorunda kalıyor. tabiiki kendisi de biliyorki; fikir, proje üretmek yerine birilerinin yaptığını onamak ya da reddetmek her zaman daha kolaydır. işte devlet bahçelinin siyasetten anladığı ve ülkeye kazandırdıkları bu kadardır.
 • fransa'daki ohalle türkiye'deki ohali kıyaslayan akıl tutulması yaşayan siyasetçi.fransa'daki ohalle türkiye'de uygulanan ohal arasında benzerlik bile yok.fransa'daki ohalde askere sokağa inme yetkisi verildi ve güvenlik önlemleri arttırıldı.kafasına göre khk çıkartma,önüne geleni tutuklama filan yok yani.
  milletin gözünün içine baka baka yalan söylüyorsunuz ama eninde sonunda bunun hesabını vereceksiniz.
 • allah ömür verirse tayyip erdoğan'dan sonraki devlet başkanı olma ihtimali en yüksek siyasetçidir.
 • adam gibi adam, reis, ülküc asdhgasaksgdjkashd şaka lan şaka hemen eksilemeyin ipneler. mhp genel başkanı. bundan 100 yıl sonra bile hatırlanacak insan.
 • yok artık

  arkadaşlar bunlar bi rüya olabilir mi? mübarek ramazan bayramı mesajında bile kemal kılıçdaroğlu'na bulaşan ardından bayram bayram tuhaf tuhaf acıklamalar yapan bir adam gerçekten muhalefet partisi genel başkanı olabilir mi?

  yıllarca fethullah denen şerefsize karşı gelen tabanınıı sırf kendisine muhalif oldu diye fetöcü bile ilan etti. demokrasi ve adalet sana çok lazım olacak gibi gözüküyor. allah hakkında hayırlısını versin çok üzülüyorum ben bu arkadaşa. evet arkadaş diyorum zoruna giden?
 • adalet yürüyüşü ile ilgili yaptığı açıklamalarda bunama evresinin son durumu hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı olmuş siyasetçi. dedecim bırak artık yarın toprağa girmiş zaten ne olsun istiyorsun daha.
 • düzce'de rabia heykelini bozkurt bayrağı ile örterek tepkisini gösteren ülkü ocakları il başkanı görevden alınmıştır .

  (bkz: fatih gülaçtı)

  "ülkücü mhp'de olur, mhp'de bulunmayan ülkücü değildir. gittiği yerin damgasını yer, ordaki genel başkanın görüşüne göre yaşar, ordaki genel başkanın görüşüne göre hareket eder. onun ülkücülüğü kalmamıştır, bunu böyle bilmeliyiz."

  alparslan türkeş