8140 entry daha
  • solculuk adı altında kürt milliyetçiliği yapan hdp'liler ne kadar solcuysa kendisi de tam olarak o kadar milliyetçidir işte. ne eksik ne fazla. güzel ülkemin sağcısı da çakma solcusu da çakma.

bence kendisi torun torba sahibi olmadığı için emekli olunca yalnız kalacağını düşünüyor ve bu kendisinde bir fobi haline gelmiş. yalnız kalmamak için ölene kadar istifa etmeyecek ve emekli olmayacak gibi gözüküyor.
  • en büyük kazıklarından biri de, ankara belediye başkanlığı seçiminde chp ile birlikte mansur yavaş' ı desteklemek yerine kendi adayını çıkarmasıydı. lan hala unutamıyorum onu mal gibi böldü o zaman da oyları. resmen iyi olan kazansın sonuç akp nin yararına olsun düsturuyla yaşıyor amca.
  • defalarca adaletsiz propaganda zemininden yakınan, kendine propaganda imkanı yaratılmamasından şikayet eden, tv'de erdoğan'ın aldığı dakikanın 10'da birini alamadığı halde şimdi ohal ortamında adaletli bir referandum yapılabileceğini ve chp'nin bunu engellemeye çalıştığını falan söyleyen absürt çizgi film karakteri.
  • odatv

fetöcü mü lan bu devlet acaba ?

ekmel bundan geldi
    fetö mhp li vekillere kaset kumpası yaptı bazı adamları temizlendi

şimdi de erdoğan ı diktator yapıp sonunda ulkeyi böldürmek mi istiyor?
    olayın nedir hacı?
  • kendi partisindeki muhalifleri bir kez daha fetö'cü ilan ederek haftanın akplileri listesine 2. sıradan giriş yapmıştır.
  • eskiden saygı duyar ve çok severdim ancak muhaliflere yaptıklarından beri sevgim bitti. anayasa çalışmaları ise saygımı bitirdi. türk siyasi hayatında cenazesine katılmak istediğim tek kişiydi o derece sever ve sayardım ama maalesef bitirdi kendini. babaocağım çok sevdiğim partiye sayesinde oy veremeyeceğim. mhp'yi bitirme noktasına geldi ancak kendiside iyi biliyor mhp bitmez. milliyetçi hareket'i getirdiği noktayı en güzel chp ile açıklarım. mustafa kemal atatürk'ün kurduğu milliyetçi, bağımsız chp nasıl şu an pespaye duruma düştüyse, mhp'de kuruluş ilkelerinin tamamını hiçe sayarak şu an acınacak duruma düştü. teşekkürler bahçeli cenazene katılmayacağım, babaocağıma oy veremeyeceğim senin sayende.

en güzel günlerimin
    üç mel'un adamı var:
    biri sensin,
    biri o,
    biri ötekisi...
    kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi...
    sana gelince...
    ne ben sezarım,
    ne de sen brütüssün...
    ne ben sana kızarım
    ne de zatın zahmet edip bana küssün..
    artık seninle biz,
    düşman bile değiliz..
  • gelecekte iyi hatırlanmayacak bir siyasetçi. başında bulunduğu parti seçimlerde baraj altında kalınca en büyük sorumlunun kendisi olacağını bildiği halde yanlışa devam... öyle olsun, tarih en büyük yargıçtır, yazın bir kenara...
  • anayasa tartışmaları ilk başladığında yaptığı açıklama, "halka sormaktan korkmamak lazım" minvalindeydi. sonra ise "benim bir oyum var, mecliste de, referandumda da evet diyeceğim, gerisini bilmem" dedi. şimdi bunu söyleyen adamdan ne beklersiniz.

"ben kişisel olarak destekliyorum, ancak milletvekillerime karışamam, halka sorulmasında bir sakınca görmüyorum" çizgisini korumasını,değil mi ?

kendi içinde tutarlı ve ilkeli olmanı bekliyoruz devlet bey, çok mu şey istiyoruz ? 1 sene önce yaptığın konuşmayla bugünkünü yanyana koyunca utanmaktan başka bir tepki verebilmek istiyoruz. bu tutarsızlığı bile aşıp, kendi milletvekillerini erken seçimle tehdit etmek, buna karşı olan muhalefet partisini şer odaklarıyla iş birliği yapmakla suçlamak, senden insan gibi randevu isteyen adama twitter trollu gibi açıktan hakaret etmek, ülkücülüğün, türklük ve islam sancaktarlığının, başbuğluğun hangi ilkesiyle örtüşüyor devlet bey ?

bir şeyi desteklemekle, o şey için yırtınmak arasında, hiç bir siyasi ideolojinin kaldıramayacağı kalın bir çizgi var devlet bey. ve sen o çizgiyi bu son ihlalinle bir daha geri dönmemek üzere aştın, çoluğumuzun çocuğumuzun geleceğiyle bir kez daha oynadın. tek merak ettiğim şey var, ne uğruna ?
  • bir yıl önce ne demiş: "aktrollerin övdüğü adamı ben mhp'den ihraç ederim." https://youtu.be/x75sz-innik

bugünlerde ise aktrollerin tayyip'ten sonra en sevdiği adam konumuna geldi bu adam, binali'yi bile gölgede bıraktı. buyrun bir numaralı yandaş meyda sitesinin haber başlıklarına bakın: http://m.ensonhaber.com/

türk siyasi tarihi bu denli kısa sürede bu denli skandal dönüşlere imza atan bir lider görmemiştir.
11728 entry daha
hesabın var mı? giriş yap