şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
16570 entry daha
  • eğer iyi olsaydı kesinlikle şu günlerde ortaya çıkması gerekirdi.
    zira 2 gündür suriye işgalinin getireceği tüm oyları akp kapıyor.
    açıklamalar, fotoğraflar falan derken akp iyi pazarlamasını yapıyor savaşın.
    savaşı esas kullanması gereken devletsu ise ortada yok.
    milliyetçi oyları akpye kaptıracaklar bu gidişle.
  • lan adam büyük ihtimalle ölüm döşeğinde, hala “bu kadar şey oldu çıkıp tek laf etmedi” falan yazıyorsunuz ahaha. hakikaten ya çok safsınız da “sağlığı çok süper” diyen mehaplılara inanıyorsunuz, ya da harbi geri zekalısınız.
  • sayın bahçeli nerededir, ne yapmaktadır; nereye varmak istemektedir.
  • suriye işgali ne demek aq ya? çok net soruyorum. suriyede kaç ülkenin yerleşik askeri var. paralı askerlerden oluşan teröristler var. pezevenk gelmiş buraya işgal diye algı kasıyor. kadının örgütlü gücü diyen ama o kadınlara tecavüz eden topluluğun sempatizanına bak sen.

tanım: türkçeye yeni kelimeler kazandıran ve matematiksel işlemleri seven şahıs.
  • mhp kriz yönetimi harikaymış ya ben böyle abuk sabuk kriz yöneten parti görmedim.

düşünsenize bu adamlar yönetiyormuş ülkeyi partinin başındaki isim ortadan kaybolunca birtek milletvekili çıkıp da açıklamalar yapamıyor öyle bir hava oluştu ki birisi ortadan kayboldu kimse de siklemiyor sanki.

basın,medya vs. onlara gelince de ecevit döneminde tüm piçlikleri yapıp her gün adamı hasta ilan eden basın şimdi tek kelime dahi edemiyor adam nerededir öldü mü kaldı mı araştırılmıyor dahi.

ulan bu insan milleti yönetiyor bilmem haberiniz var mı da bundan daha önemli haber değeri taşıyan ne olabilir ülkeyi yöneten adam ortalıktan kaybolmuş görmemezlikten gelerek adamı unutturmaya çalışıyorlar.
  • bu adam o kadar plansız mi iş yapıyor, yerine vekalet eden yok mu? ağzını açıp bir çift laf edecek kimse yok mu partide?
  • neden " türkmen beyi " unvanı ile anılıyor hiçbir bilgim yok.
    atatürk'ten sonra türkmen beyi yok bence
  • 3. dünya savaşinin başlama sebebi olabilir
  • devlet bahçeli eğer bu gün kalkıp herhangi bir açıklama yapmıyorsa demek ki gitmiş aga. allah rahmet etsin.
  • 15 ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan mhp grup toplantısına da katılmazsa gerçekten sıkıntıda demektir.
233 entry daha