18157 entry daha
  • yasli. hudapar'dan mebus adayi olsa tam olur. pauahaahahaja
  • bugüne kadar giriş-gelişme-sonuç şeklinde analitik, çözüm odaklı, mantıklı bir konuşma yaptığına rastlamadım.

ne anlatıyorsun abi sen? derdin ne?
    ne istiyorsun? ne sunuyorsun insanlara?
    gelecekle ilgili vizyonun nedir?

tek yaptığın şey kendi çizdiğin sözümona kırmızı çizgiler aşıldığı anda vatan millet sakarya edebiyatı eşliğinde hakaretler savurmak. bu konuda bile tutarlı olamıyorsun lan! perinçek'e söversin onunla yan yana gelirsin, hüda par gibi bütün kırmızı çizgilerini folloşa çeviren partiyle yan yana gelirsin vs. tek bir görevin vardı amk onu bile yapamıyorsun. ne işe yararsın sen?
    batıda da popülist sağ siyasetçiler var ancak bakıyorsun adamlar bir şey anlatıyor yahu, bir vizyon sunuyor, bir eleştiri koyuyor ortaya. bunun yanında batının popülistleri filozof kalır yemin ederim.
  • kendisinden olmayan herkese hakaret eden, sözde kırmızı çizgileri büyük patronu tarafından aşılınca ise sesi çıkmayan kişi.

millet ittifakı destekçilerini, çanakkale savaşındaki düşmanlara benzetmiş. senden daha çok ülkesini sever onlar merak etme ihtiyar. bunun gibiler için atatürk'ün bir lafı var gençliğe hitabe'de, onu bi okusun.
  • delirerek yavaş ölecek muhtemelen.
  • 10 sene önce söylediği ne varsa bugün tersini okuyor!

t e l l i z.
  • benim için utanç kelimesi ile eşdeğerdir. türklük kelimesini ağzına almamalıdır.
  • sol frame'de görünce...
  • bu yaşa geldim tek vaadini görmedim. behey behey diye dolanıyor ortalıkta.
  • koltuk değneği!
  • bir daha televizyonlarda görmek istemediğim kişi. umarım partisi ve kendisi baraj altında kalır ve bir daha meclis'e girmezler.
1710 entry daha
hesabın var mı? giriş yap