• gazi mustafa kemal yasasaydı chp'yi evlatlıktan reddederdi buyurmus kişi. merak ediyorum mustafa kemal yasasaydı sana ne yapardı?
  • kendisinin son iki yılda yaptığı ultra saçma açıklamalar, boka saran ekonomik kriz sebebiyle yavaştan akp'den yüz çeviren sağ seçmeni kendi partisine çekmek amacıyla yaptığı düşünülünce iyi kötü bir yere oturuyor. istediğimiz kadar götümüzü yırtalım bu halk chp'ye oy vermeyecek arkadaşlar. o yüzden kendisine aradığı alternatifi mhp'de buluyor. yerel seçimde bu blok oy geçişinin ilk adımlarını göreceğiz gibi geliyor bana. tabii akp zayıflasa da yaşadığı müddetçe rte'yi yerinden edebilecek bir kişi yok bu kesin.
  • hapiste ne kadar suçlu olan varsa önergesini imzaladıkları bilmem kaçıncı af teklifleri ile ortağıdır aynı zamanda.
    2000 li yılları çogu yazar bilmez.
    rahşan affı diye masum gerekçelerle gündeme gelip ne kadar katil
    piç tecavüzcü,
    mafya haraçcısı,
    hırsız,
    büyük küçük her nevi dolandırıcı,
    din taciri, yobazı, üfürüp tecavüz edeni,
    alayını salıverip
    toplumun alayına iyiden güzelden, masumiyetten, dinden güzel ahlak adına ne varsa içine etmişlerdir.
    cıluğunuza çocuğunuza evinize malınıza sahip çıkın.
    tecavüz edecek, kaçıracak çalacak ezecek sikecek milyonlarca suçluyu salınacak.
    bakmayın milliyetten ahlaktan dem vurduklarına
  • sayın bahceliye bir gazeteci olsam yada halen onun milliyetci bir lider olduguna inanan bir mhpli olsam sunu söylemek isterdim.danıştayın andımız karari sonrasi ittifak icerisinde bulunulan akp kanadindan gerek milli eğitim bakanlıği ve gerekse adalet bakanlığindan itirazlar gelmeye başladı.bu karar temyize götürülmeli veya danıştaya ne oluyor şeklinde.af yasasi için akp kapısıni sürekli aşındıran ve akpyi razı eden sayın bahceli eğer gerçekten milliyetci ise sana fırsat andımızı yeniden okullarda okutmayı başar.bunun mücadelesini ver başarılı ol ve bizde diyelim sayın bahceli türk milliyetcilerinin lideridir başbuğudur.evet sayın bahçeli bakalım andımız konusunda iki çift laf edecek misin? türküm diyen andımız.yurdumu milletimi özümden daha çok sevmeli diyen andımız.varlığım türk varlığina armağan olsun diyen ve ne mutlu türküm diyene seklinde sonlanan andımız.hadi sayın bahceli iki çift laf etsene.türklük için.türk milliyetciliği için.yoksa susacak mısın?yoksa sayin bahceli senın misyonun türk milliyetçilerini siyasal islamcılara dayanak yapmak mı?

not düselim :sayın bahceli 20 ekim tarihinde konustu,andımiz kararınin arkasinda olduğunu belirtti.simdi ak koyun mu kara koyun mu ortaya çıkacagı bir dönem.sayın bahceli iktidar ortaği olarak bastır ve andımızi okullarda geri getir.aynen af yasasında bastırıp inat ettigin gibi.bunu becerirsen türk milliyetçileri sana minnettar kalacaktır.akpyi pkk dan uzaklastıran ve akp iktidarına yön veren bir lider olarak anilacaksın.ama yok gaz almak icin konuşup devami gelmeyecekse af yasası için karşısına dikildigin akpnin bu konuda karşisına dikilmeyip ben bizdeki milliyetcilerin gazıni alıyorum siz yine bildiğiniz okuyun danıstay kararıni sallayı gitsin benim amacim türklük mevzu değil size destek çıkmak diyorsan orası ayri.devam eden sürecte bunu görüceğiz.gaz mı alıyor milliyetcileri pasifizemi ediyorsun,yoksa iktidara ortak olup akpyi mi yönetiyorsun.
  • andımız kaldırıldığında epeyce kükremişti. şimdi de geri getirilmesine kükreyecek sanırım.
  • danıştay'ın andımız ile ilgili kararı için,

"papaz kuş gibi uçar gider yargı kararı denilir. andımızla ilgili yine yargı karar verir, ne var ki karşı çıkılır. bunun neresi adil, neresi ahlakidir? andımız milli kimliğimizin alameti farikalarından birisidir. sevmeyen varsa sussun, okumayacak varsa kendi işine baksın." demiştir.
  • bugün benden on puanı kaptı.
  • sözlük yazarlarının beş vakit küfür ettikleri ama bizim için kıymeti ve vatan sevgisi büyük devlet adamı.bu akşam bekir bozdağ’ın şahsında akp ye tarihi ayar çekmiştir. helal olsun, devlet bey.

edit: andımızın kaldırılmasına tepki göstermişti, mahkeme kararını eleştirenlere de gerekli ayarı vermiştir. davayı açan kişinin o sıralar başında olduğu sendika mhp nin arka bahçesi gibi birşeydir. dava açılmasına kim vesile oldu acaba?
  • andımız ile türk milliyetçiliğini tekrar hatırlamış olan genel başkan.
hesabın var mı? giriş yap