• tanıdığım tanımadığım herkesçe istisnasız küfür ve hakaret edilen oynak lider. akplisi de chpliside mhpliside sövüyor buna. yahu sen siyasi bir lidersin , bir topluluğa hitap ediyorsun ve bu oluşuma gönül vermiş insanlarımız var. 1.5 yıl önce reise ve çevresindekilere akılalmaz derecede kimsenin aklına gelmeyecek hakaretlerde söylemlerde bulunuyordun, dolayısıyla kitlende , e şimdi kumandadaki tuştan farkın yok. ben mhp’ye gönül vermiş gençlerimize, insanlarımıza üzülüyorum. hepsi anadolu çocuğu ; dediğim dedikler ve sözleri senettir , hepsinde vatan sevgisi diğer insanlarımıza göre çoktur. şeref , söz , vatan önde gelir. malesef sen bu insanları topluma çıkamaz hale getirdin. bir an önce aramızdan dileğiyle ..
  • kendisinin öcalan avukatlarıyla görüşmeli arzusu yerine gelmiş.

kendisine hayırlı olsun.
  • öcalan avukatı ile görüşmeli ile güzel ön aldı kabul etmeli. şimdi akp açıklama yapar, bahçeli bozuk atar. sonra hepsinden ortak cehape zihniyeti dinleriz...

iyi parti bunu gola çevirir ama reca ediyorum siyasal islamcılığa bulaşmış kendini milliyetçi sananları partiye sokmayın. yoksa sonuç mhp gibi olur.
  • sülalesi kandillilerin bayram edeceği tuhaf hadiselere sebebiyet vermiş insan.

bahçeli'de istanbul'da oturacağı mitilin üstüne birkaç kilo kına koyar artık.
  • terörist başının kısıtlamalarının kaldırıldığını kendisine buradan haber verelim. malum kendisi milliyetçilik yaparak oy toplayan bir şahıs. belki söyleyecek bir iki cümlesi ya da fırlatacak bir iki metre urganı vardır.
  • gözü aydın, avukat ile görüşebilir dedikten sonra öcalan'ın görüşme yasağı kaldırılmış. ya sen istersin de reis yapmamız mı yürüyedur türkmen beyi.
  • apoyla görüşülmesine ses çıkaramayan bi tarafımın milliyetçisi.
  • terörist sevicilerin oylarına muhtaç kalmıştır.

siyaset sahnesinden tez zamanda silinmen dileğiyle!
  • oraya buraya attığı ip yine elinde kaldı ya la.
  • 57. koalisyon hükümetinin ortağı. 2012 yılı erken seçim tercihiyle memleketin siyasetini ve rejimini değiştirmiş derin partinin derin lideri. matematik dehası.
hesabın var mı? giriş yap