şükela:  tümü | bugün
  • sebahattin önkibar yayınında lafı geçmekte olan ifade. buralar karışır:

açıklama videosu
  • kargaşacı kışkırtmacı bir sözde gazetecinin öne çıkma ve kendini gösterebilme çabalarının ürünü olan uyduruk ithamı ve iftirasıdır.

sonra da vay efendim gazeteciler hapiste... gazeteci değil işte onlar. bunun gibi.
  • böyle olaylar gündeme gelmesin diye susma hakkını kullanacaklar.e medya da üstlerine gidecek yürek olmadığı için gündemden düşecek laftır.fakat aynı durum muhalefet için olsaydı medyanın son dakikaları hiç son bulmazdı diye düşünüyorum.
  • devlet bahçeli hakkında kitap yazmış eski ülkücü bir gazetecinin açıklamasıdır.
  • sonuna kadar haklı söylemdir. mhp, türk milliyetçiliği ekseninde ülke sorunlarının çözümüne ve geleceğe dair teori üretmeyi ve hayata geçirmeyi başaramamıştır. 8gerçi geçmişte teori üreten aydınları olmuştur.) (bkz: dündar taşer) (bkz: erol güngör). mevcut mhp'nin tek varlık kaynağı iç ve dış düşmanların olmasıdır. ekonomi,teknoloji ve sosyal hayata dair politikaları yoktur.
  • ülkücülük sermayeye ihtiyaç duyacak bir siyaset değil.

salak solcuların; tespih ve kundura ayakkabı ile dolaşan, mafya imajlarının aksine, aklı başında insanlar birçoğu.

apo devletin eline geçmişse "öldüreceğinize kullanın" der.

istihbarat pkk'yı bitirmeye yönelik faaliyette bulunursa destekler.

rahat rahat ülkücü/milliyetçi olmak varken, şöyle norveç ülkü ocağında, tatlı asenalarla, fındık fıstık yeyip takılmak varken, pkk sıçanları ile uğraşmayı kim ister.

siyasi sermaye için mi şehit oluyor (bkz: fırat çakıroğlu) falan.
  • sebahattin önkibar'ı yıllar önce ilk defa okuduğumda kenan erçetingöz'den hallice birisi olduğunu düşünmüştüm. yıllardır düşüncemi değiştirtmeyi başaramadı. arada bir verdiği ilginç ve düşündürücü bilgiler olmasa, kenan erçetingöz ile birebir aynı kategoride saymamak için bir sebep kalmayacak.
  • ilerleyen günlerde dava konusu olabilecek suçlama.
    başlığı açan, buraya taşıyan da sıkıntıya girer bekleyip göreceğiz.
  • dava konusu olmayacak suçlama. söylediği her şeyin kanıtı vardır..
  • bilinen gerçek. pkk'nın bitmesi mhp'yi bitirir. peki bahçeli mhp'nin bitmesini ister mi?