şükela:  tümü | bugün soru sor
  • cumhur ittifakı tabanın beklentisini karşılamadı. milliyetçi camia huzursuz.

akp'liler cumhur ittifakına göstermelik bir oy anlaşması olarak bakıyor. bahçeli'nin talepleri görmezden geliniyor. ittifak içinde derin fikir ayrılıkları var. seçim sonrasında bu durumun artacağı aşikar.

yol yakından bu yanlıştan dönülmelidir.

taban, büyük ölçüde meral akşener ve millet ittifakından yana.

devlet bahçeli'ye düşen cumhur ittifakını bozmak ve meral akşener'i desteklemektir.

mhp, tarihi boyunca makam mevki partisi olmamıştır. bu şekilde meclise girip kazanacağı 10 milletvekilinin de bir anlamı yoktur.

mhp'ye düşen, türk milleti'nin sesine kulak vermektir.
  • ittifakı bozmak için son 1 haftaya kadar bekleyin.
  • sayin bahceli suriyelileri memleketlerine postalayacam diye secim vaadi vermesi cok yerinde olacaktir. bu sayede cumhur ittifaki daha fazla oy alir.
    ayni zamanda bedelli konusunda da sayin bahceli olumsuz bir görüs belirtirse iyi olur. cumhur ittifaki böylece hem bedelli beklentisi icinde olanlarin oyunu almis olur hem de karsi cikan kesiminde oyunu alir. win win
  • iyi niyetli bir çağrı ama her şeye rağmen bu yola girenlerin asla geri döneceğini sanmıyorum. yine de son aşamada tarihe biraz olsun iyi insanlardı diye geçmek istiyorlarsa kulak vermeliler.
  • kesinlikle bu videoyu izlemeliler. yapılması gereken şey aslında belli ve bu video da fazlasıyla mevcut.

normalde böyle tüyolar vermezdim ama bu da benim ülkücü kardeşlere kıyağım olsun.
  • tadında bırakın, kendinize başka hobiler bulun.
  • satılık insanlardan medet ummayın. onlar olsa da olmasa da bir gün iyi'ler kazanacak.
  • bu millete yaptığınız kötülükler için özür dileyip partiyi kapatın...
  • her şeyden önce bir ülkücü olarak diyorum ki: ülkücü gibi davranın.

devlet bahçeli'nin neden akp ile ittifak yaptığını çok iyi anlıyorum. kendisinin ve kurmaylarının düşünce yapısı, terörist olarak gördükleri hdp'nin "seni başkan yaptırmayacağız" demesi. kısaca diyorlar ki terörist olarak gördüklerimiz bir şey söylüyorsa onun tam tersini yapmalıyız, yani erdoğan'ı başkan yaptırmalıyız.

sayın devlet bahçeli ve kurmayları, bu mantık çok çocukça.

türk milliyetçisi başkasının ne dediğine göre hareket etmez.
    türk milliyetçisi koltuk sevdalısı değildir.
    türk milliyetçisi düşmanının tersine hareket etmez, ülküsü istikametinde ilerler.
    türk milliyetçisi eğer düşmanının yoluyla ülküsünün kesiştiği nokta varsa kendi ülküsünün doğru yola çıktığını bilir.
    ve siz de çok iyi biliyorsunuz ki sayın devlet bahçeli türk milliyetçisi ihaneti affetmez. bu ister aşka ihanet olsun, ister arkadaşlığa, ister davaya, ister vatana. siz de davaya ihanet edenlerdensiniz.

unutmayın gün gelecek atatürk ve türkeş'in çizdiği yoldan ayrılamayan bizler partimizi geri alacağız. siz de adınız hiç anılmamak üzere tarihin tozlu sayfalarına karışacaksınız.
  • bu başlık altına kim ne yazıyorsa lütfen ciddiye almayın.

gülün geçin yani.

ha olur da ciddiye aldıklarınız olursa, o zamanda yazılanların tam tersini yapın.