şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce tuvalette duvara bakarak düşünürken aklıma gelen komplo teorisi.

  devlet bahçeli seçime 10 gün kala ittifakı bozarak akp'nin seçimden ağır bir hezimetle çıkmasını sağlayacak bir truva atıymış meğer. iki sene önce meğer muharrem ince, kemal kılıçdaroğlu, meral akşener, temel karamollaoğlu ve devlet bahçeli gizli bir toplantı yaparak bir oyun kurmuşlar.

  devlet bahçeli beyaz tahtanın önünde çizerek anlatmış mesela:

  "önce meral başkaldıracak, sonra ben onu partiden atacağım, meral gidip yeni bir parti kuracak ve ülkücüleri yanına çekecek ve ben yalnız kalıp akp'ye sızacağım... rte ile ittifak kurup, daha sonra bir erken seçim lafı ortaya atacağım. rte'yi tanırım asla buna hayır demez. erken seçim kararından sonra "af çıksın, şu olsun bu olsun" diye sanki patron benmişim gibi inceden rte'yi sinirlendireceğim, çıkıp akp milletvekillerini fırçalayacağım, iyice kıllandıracağım, o da çıkıp çıkıp bana laf yetiştirmeye başlayacak ve ben "rte ne yapmak nereye varmak istemektedir" diye ittifakı bozacağım. böylece akp bir ittifakı bile yürütemeyen parti konumuna düşecek, bu millet son dakikada bozulan ittifaka asla oy vermez. akp seçimde silinip gidecek ve milletimiz bu beladan kurtulacak."

  muharrem ince'nin balkon konuşmasında meral akşener ile devlet bahçeli el ele geliyormuş düşünsenize.

  hepsi el ele tutuşup "diktatörü el birliği ile devirdik sonunda" diyorlarmış. meğer her şey en başından beri oyunmuş.

  vay amk olaya bakın.

  neyse ben yatayım
 • ay inşaallah öyledir lütfen öyle olsun çünkü yani..
 • devlet bahçeli'nin akp içindeki truva atı olarak düşündürülmesinin aslında bir truva atı olması
 • aman aman bizden uzak olsun
  akp içinde mi kendi içinde mi oluyor umrumuzda degil...ama ülke içinde olmasın yeter...
 • at olduğu doğrudur ama kesinlikle truva atı değildir. kendisi, olsa olsa (bkz: dolap beygiri)'dir.
 • valla gayet beğendiğim teoridir.

  bakın arkadaşlar adamın çok bir iddiası yok, zaten baştan tuvalette duvara bakarak düşündüm demiş, mevcut koşullara göre bence gayet başarılı bir teori olmuş.
 • sana acil fitil ve lavman yazıyorum delikanlı.
 • bahçelinin ak partisine verdiği zarar düşünülürse eğer ya tayyip ve bahçeli siyasetten anlamıyor veya adam hakkaten truva atı.

  bunu irdelemek için ben de tuvalete girdim ve düşündüm bacaklarım uyuştu ve çok mantıksız gelmedi. eğer öyleyse bahçeli vatan için kendini feda etmiştir.