şükela:  tümü | bugün
 • başlık "23 mayıs 2018 devlet bahçeli'nin alaattin çakıcı'yı ziyareti" olacaktı ama malûm karakter sınırı.

  tanım: devlet bahçeli'nin alaattin çakıcı'yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmesi olayıdır. hayra alamet değildir. kaynak
 • kader mahkumu alaattin çakıcı'ymış demek.
 • bir parti liderinin düştüğü duruma bak!

  bu rezillikten başka birşey değildir

  gençliğinde birkaç yaralama olayından sorumlu tutuldu. alaattin çakıcı istanbul’da ilk olarak bir çiçekçinin öldürülmesinde azmettirici olarak yargılandı ve mahkum oldu. kısa süreli cezaevinde yattı.

  gazeteci hıncal uluç'u yaralamaya azmettirmek davasında 3 yıl 4 ay hapis cezası verildi.

  15 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan karagümrük spor kulübü lokali'ne yönelik 26 mart 2000 tarihinde düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili davada, "çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan 3 yıl 4 ay, müessir fiile azmettirmekten de 14 yıl 9 ay cezaya çarptırıldı.
  yargıtay çete suçundan verilen cezayı onarken, müessir fiil azmettirme cezasında usul eksikliği buldu
  borsacı adil öngen'in arabasının kurşunlanmasıyla ilgili olarak 10 yıl 10 ay cezaya çarptırıldı.

  uludağ'da, 1995 yılında eski eşi nuriye uğur kılıç'ın öldürülmesi olayında azmettirici olduğu iddiasıyla yargılandı ve 2006 yılında bursa 1. ağır ceza mahkemesi tarafından önce ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

  mahkeme, kılıç'ın çakıcı'ya söylediği "öcalan senden daha şerefli" sözü nedeni ile tahrik indirimi yaptı ve neticede çakıcı'ya 19 yıl 2 ay hapis cezası verdi.

  cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 10 ay hapis cezası verildi.

  bu adamı dava adamı diye ziyaret ediyor... ona da böyle bişey yakışırdı...
 • çakıcı bir suçlu evet ama bazı medyatik mafya liderleri gibi yalakalık yapmıyor çatır çatır erdoğan'ı bile yerden yere vuruyor.bahceli'yi uzun zamandır siyasi bir figür olarak görmediğinden normal bir mahkum ziyaretinden öte gelmedi bana.
 • alaattin çakıcı'nın zerre umurunda olduğunu düşünmüyorum, ülkücü tabanın gönlünü almak için pr çalışması yapmış. durum bu kadar vahim olsa gerek.
 • erdoğan gelecek şiddetli krizler için kendi polisini hatta saraya ait özel harekat
  polisini oluştururken bahçeli de derin devletin eski paçavralarıyla kendini korumaya çalışıyor. benim öngörüm şu ki ; cidden büyük bir iç savaşa hazırlanıyor herkes . biz ise burada klavye başındayız.
 • akp - mhp ittifakının en net fotoğrafı.

  ülkeyi yönetmeye aday ittifakın iki liderinden birisi yargı tarafından "suç örgütü lideri", "çete elebaşı" olduğu tescillenmiş birisini ziyaret ediyor, savunuyor.

  bir başka çete elebaşı da mevcut hükümet adına akademisyenleri, gazetecileri, muhalif siyasetçileri kan kusturmakla tehdit ediyor.

  ülke öyle bir noktaya geldi ki resmen orklarla, insanlığın / medeniyetin savaşı pozisyonundayız. kazanırlarsa karanlık çok büyüyecek.
 • devlet , kadın erkek genç yaşlı demeden masumları içeri atıp , bu adamların ayağına gidiyor öyle mi ?
  zulüm bizdense ben bizden değilim .