şükela:  tümü | bugün soru sor
36 entry daha
  • 4 işlemle hayatın, varoluşun anlamını çözmekle geçiyordur. kendine x'mi diyor, yoksa 'değer vermiyor'da gözlemci pozlarında "hmmm"lıyor mu bilemiyorum.
  • allahım inşallah kasetimi yayınlamaz inşallah yayınlamaz hepsine evet dicem allahım. amin.
  • nedense hiçbir şey hayal edemediğim soru. televizyonda haber falan izliyordur herhalde , içki falan içiyorsa onu içip içmiyorsa çay kahve içip telefon görüşmeleri yapıyordur. ziyaretine eşi dostu geliyordur belki. tayyiple yaptığı işlerle iyi mi etti kötü mü etti onu düşünüyordur.
    kedi falan alabilir bence iyi gelir
  • her müslüman gibi gecenin bir kısmını ibadetle geçiriyordur. namazlarının ardından " allah'ım hainlere fırsat verme, onları emellerine kavuşturma, devletimizi ve milletimizi her türlü fenalıklardan koru" diye dua ediyordur.
    allah devlet bahçeli'yi korusun, ömrüne ömür katsın.
  • birilerinin ne yapmak ve nereye varmak istediğini düşünmekle geçmektedir. iyi bir lider düşünür.
  • (bkz: mastürbasyon)
  • lütfen daha fazla yanlız deme bırak bunu derhal
  • kendisinin çok titiz olduğunu, wc kapılarını peçeteyle açtığını, tokalaşmaktan, insanları öpmekten hoşlanmadığını, sürekli ellerini yıkadığını duymuştum. bence uzun uzun kaynar suyun altına giriyordur..
  • bugün uzun adam için ne yaptım?yalakalıkta daha neler yapabilirim?
    sübhaneke, dinimiz amin
    yatış...
21 entry daha