şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haberlerde kendisini izlediğimde aklıma gelen ihtimal. türkiye'de siyasetçilerin 60 yaşından sonra her sene kontrole gitmesi taraftarıyım.

  not. bu entry kötülemek ya da farklı bir amaçla yazılmamıştır. sadece benim geleceğim hakkında büyük kararlar veren insanların sağlık durumu ile ilgili duyduğum kaygı ile alakalıdır.
 • kendisinin bunayıp bunamadığından ziyade ona oy veren, onu alkışlayan destekçilerinin akıl sağlığı daha vahim bir konu. kendisi yaşlıdır, bunamış da olabilir, bunamamış da. ya destekçileri? ne mazereti var bunların?
 • dur bakayım. öncesinde ağza alınmayacak şeyler söylediği malum şahısla son seçimde barajı zar zor geçtiğini görünce türk siyasi tarihinde görülmemiş kıyaklar yaparak dost oldu ( meclis başkanlığı seçiminde hiç unutları yokken beyimiz satesinde seçilen akp li başkanın elinden tutularak koltuğa götürülmesini unutamam).

  sonra yukarıdan gelenilahi bir karar ile koltuğunu rakiplerine kaptıracakken yaegı kararları ile önce tğm ataklaeu savuşturdu ve hepsini partiden attı ( yine yukarıdan gelen ilahi karar lar yardımı ile ).

  bu süreçte oyu yüzde 8 in bile altına düşmüşken ve kendisine oy verenler bin pişmanken akp kazanırsa mhp de kazanmış sayılacak temelinde bir ittifaka girdi akp ile ve resmileştirdi partisinin bütünlelmesini.

  yani hayır . bunamış olma ihtimali yok. birgün tüm bu yaptıklarını onun veya yandaşlarının bu şekilde savunma ihtimalleri de.