şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kriminal suçlu bir kader mahkumu olmasına rağmen vatanına, milletine, devletine bağlı bir vatandaş olan sayın aladdin çakıcı beyefedni'nin selahattin demirtaş'a uyarısı.
  *********************
  alaattin çakıcı, hdp eş genel başkanı sezai temelli'yi bir daha kendisi ve mhp lideri devlet bahçeli hakkında açıklama yapmaması için tehdit etti. çakıcı, talimat vermesi halinde hdp'nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı selahattin demirtaş'ın cezaevinde koridora dahi çıkamayacağını öne sürdü.
  mektubunda, "evet kriminal suçluyum ama vatan haini değilim" ifadesini kullanan çakıcı, hdp'nin cumhurbaşkanı adayı selahattin demirtaş'ın da adını anarak, talimat vermesi halinde cezaevinde koridora dahi çıkamayacağını ileri sürdü.
  https://tr.sputniknews.com/…ttin-cakici-hdp-tehdit/
 • siz tutup bu adamların yaptıklarını, kendilerini, adını koskoca bir parti genel başkanının söylemleri muhalefetiyle meşrulaştırıp, bunu insanlara yansıtırsanız olacak olan bu. birgün o namlular size de dönerse o zaman ağlamayın.

  işte şuna da vesile olmuş olursunuz:

  demirtaş'ın twitter hesabından yapılan paylaşımda "milyonlarca oy alıp parti lideri olacağıma azılı katil, psikopat bir mafya lideri olsaymışım daha iyiymiş! yok ama çok şükür, ben böyle iyiyim. sen bu boş laflara üzülme güzel anam. senin ve tüm annelerin ellerinden öpüyor, anneler gününü kutluyorum" denildi.