şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: t a m a m)
  bunca haftadan sonra rahatlıkla söyleyebilmek güzel oldu!

  arap milliyetçisi bir filistinli olma ihtimali yüksektir. lakin devlet ve iktidar kavramlarını bütünleştirip memleketin yarısını hain ilan etmek de bırak vatan hainliğini, insanlık hainliğidir, adiliktir.
  aziz devletimizi arkasından hançerleyenler bellidir de; içinden hançerleyenlerin de adlarının ortaya çıkması gerekir. bu memleketteki eğitimli insanları kendinizden iyice nefret ettirdiniz. dışarıdan birileri milliyetçi-dini duygularınızı her kaşıdığında elinize silahı almaya heveslisiniz. bu yüzden çomarsınız, bu yüzden koyunsunuz. bir kez olsun büyüklük gösterin de kabul edin işte, siz beceremiyorsunuz! osmanlı'yı parçalayan yobaz zihniyetiniz türkiye cumhuriyeti'ni de parçalamadan önce kabul edin bir kez olsun, yoldan çekilin!
  gerçekten eğitimli vatanseverler size "nasıl da koyduk" demeyecekler, çekinceniz buysa rahat olun. lakin bırakın da devletin önü açılsın.
  12 eylül'ün karanlık günlerinde bir şey öğrenmiştim:

  "birileri bu milletin kafasına vura vura zeytinin kilosunun kaç lira olduğunu öğretiyordu"

  bir siz öğrenemediniz. ancak halen geç değil. şahsi kin ve nefretin bu memleketi parçalamasına hiçbir zaman razı olamam, bu kin ve nefret bana ait olsa dahi! birazcık taviz verin o gururunuzdan ve "tamam, kaybettik" deyin!
 • babasını fertönün belirlediği itler gene konuşuyor,

  arap yalayacısı ülkeyi araplara satmak için elinden geleini yapıp bize vatan hainisini demeye getiriyor.

  bu şerefszilere karşı savaşılarak kazanıldı bu vatan.

  düşmanla anlaşıp karışıklık çıkartan arap uşakları o zamanda vardı anası şeyhlerin altından çıkmayan köpeklerde onların torunu bu gün onların yaptığı işi yapıyor.

  bu babası belirsiz köpekler bu aşağılık vatan hainleri yüzsüzce bu ülkeyi gerçekten sevenlere vatan haini damgası vurmaya çalışıyorlar.

  türk ordusu afrin'de savaşta falan değildi aşağılık köpek, türk askerinin masum kanı üzerinden oy toplamaya çalışan biri yüzünden oraya gitti. seni,n gibi köpeklerde alkışladı.

  olan it senin sahibin bitmiş pkk'yı canlandırdı, bizim zamanında yüzer yüzer leşlerini getirdiğimiz örgütün elemanlarını lafıyla tayyip türk ordusunu şerefli subaylarını hapse attı.

  pkk mayınları yolların altına döşerken türk ordusunun opersyon yapmasını engelleyen bizzt tayyip idi.

  öcalan'a övgüler düzen tayyip idi.

  şimdi anası şeyhin altından çıkmayan badelenmekten ağzı lağıma dönmüş babası belirsiz it afrin'i savunmaya çalışıyor.

  bu ülkeye ihanet edenleri biz biliyoruz devran dönecek o zaman sizin gibi köpekler kaçacak yer arayacaksınız.
 • bolşeviklerdir. çarlık rusyası'nı böyle yıkıp hanedanı sikertmişlerdir.
 • sabahtan beri, kıçına nişadır sürülmüş gibi ordan oraya koşarak aklı sıra hükumet lehine başlıklar açan bir gerzeğin açtığı yeni başlık. okumadım bile. siz de okumayın. daha önce 1-2 entrysini okudum, bildiğin salak!
 • lan oğlum ne savaşı. açın artık şu gözlerinizi ya. cari açığın artmış. özel sektör, bankalar, hane halkının borçları artmış. üretmiyorsun. ekonomin dışa bağımlı. trump tweet atınca dolar %10 artıyor. plastik kola şişesinden terlik yapılan gananın cedisi midir sedisi midir nedir tl yi ezmiş geçmiş, hala diyorsunuz savaş, ekonomik darbe bilmem ne. dolarla teslim alabileceklerini sanıyorlarmışta. yahu ithalat dolarla. daha ne olsun. neyse ya, kendim yazıyor, kendim sinirleniyorum
 • kimdi o dernekler kuran ve düşmanla sevişen hainler sahi? ben söyleyeyim. sizin gibi dincilerle etnik bölücüler. bir de kuvayı milliye aleyhinde fetva verenler büyük isimler.

  kimdi vatan için savaşanlar? kuvayı milliye ve kemalistler.
 • hayır bu köktendinci provokatör;
  - ağır cumhuriyet düşmanı olmasa,
  - tüm yazdıkları milleti bölmeye ve birbirine düşürmeye yönelik olmasa
  yazdıkları anlam kazanacak da, çok komik, şu haliyle kendini tasvir etmiş hain diye.

  hatta arada, eylemlerini tasvip ettiği kurtuluş savaşındaki osmanlı ve ingiliz uşağı zararlı cemiyetleri bile aklamaya çalışmış:
  --- spoiler ---
  en azından onların hizmet ettiğini düşündüğü başka bir devletleri vardı, ihanetlerine meşruiyet katabiliyorlardı kendilerince.
  --- spoiler ---