şükela:  tümü | bugün
  • son yayınlanan khk ile gerçekleşmiştir. daha önce kültür ve turizm bakanlığına bağlı olan dt doğrudan cumhurbaşkanına bağlanmış. sayın başkanımızın sanata verdiği değeri burdan görebiliyoruz!

kaynak
  • devlet tiyatrolarının cumhurbaşkanlığına bağlı kişilerce yönetileceği anlamına gelen gelişme.

15 temmuz darbe girişimi bu milletin ırzına geçmeye çalışan aşağılık bir zihniyetin ürünüdür. gerçektir, vardır ve olmuştur. hatta o kadar gerçektir ki koskoca cumhurbaşkanı'nın 40 yıllık dava arkadaşı ve oğlu da bu aşağılık darbe girişiminde şehit edilmiştir. yüzlerce can da hakeza... bu olayı devlet tiyatrolarının cumhurbaşkanına bağlanmasına ilişkilendirip, bu millete hakaret etmek soysuzluktur, köpekliktir ve nitelikli orospu çocukluğudur. 248 şehit, 2196 yaralı vatandaşımızın olduğu ülkenin gelmiş geçmiş en ciddi terör faaliyetine "tiyatro" demek aşağılık bir eylemdir. 15 temmuz darbe girişiminin 2.yıl dönümü yaklaşırken bu düşüncedeki tüm dimağları lanetliyorum. allahın laneti üzerinize olsun!
  • jöleli gişelerden bilet oaralarını toplayacak diye duymuştum ben de. yeni görevi oymuş.
    edit:paralarını*
  • bundan sonra muhtemel tiyatro isimleri
    (bkz: başkanın hatıra defteri)
    (bkz: notre dame'da ezan okuma challenge)
    (bkz: beştepe taciri)
    (bkz: sanat elden gidiyeeah)
    (bkz: çipetpet)