şükela:  tümü | bugün
  • 99'da yakalanan, bebek/çocuk/kadın/genç katili olduğu kendi örgütü tarafından bizzat üstlenilmiş eylemlerle kanıtlanmış olan bir teröristbaşının, uçakta sarfettiği "benim annem de türk", "beni kullanın" tarzı yedi sülalesini daha ilk saniyede satabilecek bir şahsiyetsiz olduğunu gördükten sonra mahkemede kullandığını gördüğümüz cümledir, ilk cümlesidir.

    kaypak teklifi aradan birkaç yıl sonra gelecek iktidar tarafından değerlendirilmiş, başkanlık sistemi için hizmet eder olmuştur..

    "kullanıldım" demiştir mahkemede, dışarından gelen yardımlarla paralarla kullanıldığını, kullanılmanın en çarpıcı örneği olduğunu söylemiştir. devletimin emrindeyim, size her türlü hizmet ederim, "sülalemi satarım" tarzı kaypaklıkta dünyada eşi benzeri görülmemiş ifadeleri asla hafızalara kazınmış, asla unutulmayacaktır.
  • "pkk ile en çok ben savaştım" da demiştir kendisi , göt korkusu bu işte , adamın gotunden kan alırlar kan , şerefsiz , korkak , it , ananızı skıcez yakında
  • kullanıldım diyenle çok yakın tarihlerde masaya oturan imanlıların kandırılması sonrası, şimdilerde (bkz: sezgin tanrıkulu) gibiler aynı yolda ilerliyor.

    işte bunlar hep devletin emrindeki kişiler. yersen.