şükela:  tümü | bugün
  • zamlarla, kesintilerle, vergilerle anasını bellediği emeklilere, aldıklarının bir kısmını seçimden önce verme kurnazlığıdır hepsi bu. merkez bankası da faiz artırımına gitmiş bugün. seçime kadar tüm kozlarını oynadılar. seçimlerden 1 hafta sonra peşi sıra zamlar gelir. o zaman göreceğiz şakşakçı tayfasını. yediler bitirdiler, kaynak bırakmadılar, ekonomiyi dışarı bağımlı hale getirip, ingiltere'de para dilendiler, ama hala bazı gevşekler devletimiz büyük diyor. yazık oldu bu ülkeye yazık.
  • neymiş emekli yakınlarına verilmese kimse hesap sormazmışmış! emekliye ne veriliyorsa o maaştan faydalanan emekli yakınına da aynı şey verilir sanki bunu bir lütufmuş gibi göstermek neyin kafası lan! oldu olacak bu ikramiye de kestikleri gibi emekli maaşlarına 3 kuruş zam yaptıklarında emekli yakınlarına 1 kuruş zam yapsınlar olur mu?? nasılsa yüce devletimiz böyle bir şey yapsa kimse bir şey diyemez!

    benim rahmetli babam senelerce çalışmış emekli olmuş onun emekli maaşından annem tabi ki faydalanacak ikramiye de verilecekse o ikramiye de 1000 tl ise benim annemde 1000 tl almalı alamıyorsa utanmadan vefat eden babamın hak ettiği paradan bu adam ölmüş diyerek kesinti yaparak veriyorsa kafam girsin böyle büyük devlete.