şükela:  tümü | bugün
  • aptalcadır.

şimdi burada sapkın sapkın tipler görünce hepiniz hep bir ağızdan idam edilsin diyorsunuz da olayın yarattığı mide bulantısıyla hiç birini düşünmüyorsunuz.

kimse kusura bakmasın devlet benim için hiç bir zaman güvenilir bir şey olmadı. devlet memurlarının içinde büyüdüm. adam kayırmacılık, torpil, rüşvet, şerefsizlik, arlanmazlık, bunlar devlet kurumlarında hep olan şeyler.

böyle yoz ve çürümüş bir kurumun eline ölüm cezası uygulama yetkisi verirsen neler olacağını tahmin etmek güç değil.

"e ama sadece tecavüzcülere, hatta ve hatta sadece çocuk tecavüzcülerine gelsin diyoruz biz"

bu ülkede insanların telefonlarına emniyette kanıt yüklendi. bu ülkede insanlar haklarında suçlama dahi olmaksızın senelerce hapis yattı, bu ülkede insanlar suçsuz yere işinden gücünden oldu. siz bu devlete öldürme yetkisini de verin ki güç kimin elindeyse çıksın muhaliflerin çocuk tecavüzcüsü olduğuna dair iki üç tane iddia iki üç tane sahte tanık, iki üç tane sahte kanıt sunsun muhaliflerin kellesini alsın.

evet ülke iğrenç insandan geçilmiyor ve bunların öldürülmesini hem de acılar içerisinde bırakılarak öldürülmesini ben de çok istiyorum. ama biraz düşünmek gerek.