şükela:  tümü | bugün soru sor
40 entry daha
 • galatasaray bir türkiye markasıdır. bize yapmayacak bjk fb'e mi yapacak ?

  sefamız olsundu. hakkeder gs.
 • la he he ya valla bi bitmediniz amk botları.
 • öncelikle kimsenin galatasaray'a 3 stadyum yaptığı falan yok. bu zaten gerekli üslüpla net biçimde açıklanmış.

  garsonu fetullahçı olan bir restorana ne kadar fetullahçı denirse, galatasaray'a da o kadar fetullahçı denebilir.

  bu fetullahçılar manav da açtı, albüm de çıkardı. baklava da yaptı, futbol da oynadı. fetullahçı asbaşkanlar, başkan adayları herkesin malumu.

  sizin fetullahçı futbolcularınız kabiliyetsizse bu bizim suçumuz değil.
  o yüzden boş yapmayıp işinize gücünüze baksanız iyi olacak.
 • merakla izliyorum bu gs düşmanlarını. bakalım bu hafta daha ne kadar cirkinlesip ne kadar zavallı hale gelebilecekler..

  actiklari basliklara, yazdıkları entryler ve mesajlara acıyarak bakıyorum

  yere batsın futbolu. sokakta gördüğümüz sozde normal insanların su kudurmusluklarina bak. alın futbolu da götunuze sokun. en haksız en kötü de biz olalım yeter bu kadar acizliginiz
 • bazen beşiktaşa gider 2 bira içer heykelin orada 3-5 tezahürat yapar, yürüyerek stada geçer, maçımı izler eve dönerim. bazen de evimde oturur maçımı izler keyfimi alır ve bırakırım. bazen diger takımları tutan arkadaşlara nasıl koyduk lan der gır gır yapar susarım. bazen sekiztaş diyenlere güler "oğlum biz en azından..."diye başlayan bir cümle kurar ve susarım.

  ama benim anlamadığım bazı insanlar nasıl kayıp ve boşlar ki tuttukları takım için başkalarına ana avrat sövüp, kavgaya girisirler. bunun adı ne tutku ne sevgi. bunun bir diğer versiyonu terkedildi diye sevgilisini öldürenler ya da onun olmadı diye tecavüze yeltenenler. zerre farkı yok. burada tuttugu takıma laf geldi diye ana avrat bacı sövmek için çok ciddi ruh hastası olmak lazım. bu kadar mı hayattan beklentiniz yok lan cidden bu kadar mı yoksunuz.

  oğlum futbol da diger sporlar ve uğraşlar gibi bir hobidir lan. siz hiç hayatınızda federer daha iyi amina kodumun evladi diye nadalciya saldıran duydunuz mu?
 • dizinin dibinde galatasay’in efsane futbolculari varken feto’nun kendi sozleri var amk, himmetlerle dualarla galatasaray’i ayaga kaldiracagiz diyor adam. elinin altinda bakandan polise, savcidan hakeme, her kuruma sizmis binlerce muridi olan bir teror orgutu lideri soyledi bunu, videosu olmasa inanmaz kimse. o donemde neler oldugunu biz cok iyi biliyoruz.

  hiyarin teki de kalkmis diyor ki, restorandaki garson fetocuyse restoran napsin falan. olm sizi ekmekle mi buyuttuler hem gerizekalisiniz, hem de herkesi gerizekali zannediyorsunuz.

  bir de size kotu bir haberim var; siz ne kadar unutturmak ve hatta gercekleri manipule etmek isteseniz de, biz o donemi unutmayacagiz, unutturmayacagiz.

  edit: ana avrat kufur edince gercekler degismiyor.
 • biz o dönemi unutturmayacağız diye katıksız orospu çocuğu; biz dediğin kim, beşiktaşın çocuğu kral burak’a 3 lü çektiren saksocular topluluğumu.

  adam beyin amcıklaması geçirmiş galatasaray nefretinden. her entrysi ya galatasarayla ilgili başlıklar altında. ya da beşiktaş başlıklı entrylere galatasarayla ilgili örnekler vermiş durmuş. tam bir kudurmuş ergen tinerci örneği.

  yalan olan başlıktır. götünüz yiyorsa ve bir haksızlık var ise bastırın yönetiminiz devlet nezdinde hakkınızı arasın. ama “sayın cumhurbaşkanım fiko “ yapabilir mi?
 • rshhdfhdjhdfh
 • vergi de almadığını bildiğimiz için şaşırmadık.

  şöyle bir link var, devletin tüm kademelerine sızmış terör örgütü liderinin. emrinde devletin kademelerine sızmış müritleri vardı bu adamın.

  bu da galatasaray vergi borcu aflarıyla alakalı yakın geçmişten bir link. yaşı yetmeyen bebeler bilmez, galatasaray aldığı oyuncuların bonservis bedelini öyle komik rakamlar gösterirdi ki, gazeteler yazardı, açık açık konuşurlardı sizin bile dişinizi sıksanız alabileceğiniz fiyatlara gösterilen bonservis bedellerini. bunu fenerbahçe de zaman zaman yaptı, beşiktaş yönetiminde biz neden bonservis bedellerini düşük göstermiyoruz diye tartışmalar çıkmıştı ve bir iki örnek de beşiktaş yapmış olabilir.

  çok net hatırlıyorum, galatasaray bu düzende at koşturdu ve devletin hiç bir kademesi de siz ne yapıyorsunuz demedi. bu takım ne vergi ödedi, ne stad yaptı. sorsanız ali sami yen stadımızı dövlet aldı derler ama o stadı yapan da devlet. toki başkanı stad açılışınızda çıktı ve şu konuşmayı yaptı.

  ''sevgili galatasaraylılar. galatasaray yömetimi ali sami yen'le ilgili kiracılık yükümlülüklerini bile yerine getiremezken bize geldi. hem ali sami yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. özhan canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessizce duruşu dün gibi aklımda.''

  kimse hiç bir şey diyemedi, demek istediğim primitif insanın tribündeki ıslığı değil. eğitimli insanın kalemi ya da klavyesi. kim çıkıp işin aslı öyle değil diyebildi?

  affedilen vergi borçları, sahte bonservis bedellerinden dolayı hiç vergi borcu kalemlerine yansımamış vergi kaçakçılığı, fetö'nün avucunun içindeki tff ve mhk. tüm bu nesnel gerçekler ortada. neredeyse hepsinin linkleri de var.

  yıllar geçtikten sonra sebeplerini çok iyi anladık, haksız başarılar yanlarına kalsın. benim anlamadığım kahvehanede galtasaray'ı savunan sıradan insan değil. alenen ülkesinin sektörlerinden birine haksızlığı, ahlaksızlığı ve hatta terör örgütünün kirli ellerini sokan bir kulübü destekleyen eğitimli kesim.

  tamam, al birini vur ötekini diyelim de, sen yıllarca devletin tüm kademelerine sızmış bir terör örgütüyle düşüp kalkarken diğer kulüplere sıra gelmedi be.
 • olimpiyat stadı galatasaray için yapılmadı, geçelim. ama galatasaray, beşiktaş’ın inönü’yü sahiplendiği gibi o stadı sahiplenseydi gayet de olimpiyat=galatasaray olabilirdi. gs stadın konumunu beğenmedi mesele bu.

  ali sami yen arazisinde gs’nin hiçbir hakkı yoktu. zira kirasını ödemedikleri için üst kullanım hakları da fesh olunmuştu. sadece stadın yanındaki eski gs store çadırı gs’nin tapulu malıydı. devlet bu (yanlış hatırlamıyorsam 1000 küsür metrekarelik bir yerdi) çadır karşılığında gs’ye 600 milyon euro harcayarak stadyum yaptı. yetmedi oraya giden yeni yollar yaptı. o da yetmedi metro ağı projesinde olmamasına rağmen metro hattına yama yapıp oraya metro götürdü. buna rağmen gs’nin seyrantepe’deki stadyum üzerinde beş kuruşluk hakkı yoktur. bu sebepten fetö’nün türkçe olimpiyatları , akp kongresi gibi organizasyonlar stadyumda yapılırken yönetimin sesi çıkmadı. hatta akp kongresine tüm yönetim beraber katıldı. gelen tepkiler üzerine zamanın gs başkanı ünal aysal ‘’ ev sahibi sıfatıyla kendilerini ağırladık.’’ gibi kimsenin inanmayacağı bir açıklama yaptı . zira o stadyumda madonna, bon jovi konseri de yapıldı ama ne hikmetse gs yönetimi ev sahibi sıfatıyla orada değildi. ev sahibi sıfatıyla zaten başkan değil , stad müdürü bulunur herhangi bir organizasyonda.

  ali sami yen stadı’nı da doğru devlet yapmıştır. senesini hatırlamamakla beraber uefa kriterlerine uymadığı için gs’nin bir restorasyon yaptığını hatırlıyorum. gs’nin olimpiyattaki bir yılının sebebi de budur. yani başlık sahibi her ne kadar provakasyon peşinde olsa da özü itibariyle söyledikleri yanlış değildir.