• at yalanı ... inananı.
    valla ben bu tür başlıkları açanların hangi takım taraftarı olursa olsun iyi niyetli olduklarını sanmıyorum. göz göre göre yalan söyleyip algı yaratmaya çalışıyorlar. şu iki gündür yorumlara bakıyorum sanarsın ki lig başladı başlayalı gs lehine hatalar var. halbuki lig başından beri hakemler ve tff tarafından mağdur edilen galatasaray. tv programları ve sosyal medyada tek elden yürütüldüğüne inandığım bir karalama kampanyası var gs aleyhine. ama bu organize kötü insanlar topluluğunun önünde tahmin ettiklerinin de ötesinde bir genç gs taraftar topluluğu var. ( özellikle sosyal medyada). gs yönetiminin dahi farkında olmadığı bu gücü rakip takım yönetimlerinin görüp birlik olduğunu düşünüyorum.
    sonuç olarak özellikle gençler üzerinde cazibesi diğer takımlara nazaran oldukça fazla olan galatasaray’ın ( bunda en büyük etken başarı devamlılığı) önü bir şekilde kesilmeli.
    son söz: topunuz gelin. bu bizi daha da güçlendirir. :)
  • ne galatasaray'mış be arkadaş!

bir adet mal'ın açtığı başlık.
  • başlık altı tam bir curcuna, olimpiyat stadını galatasaray için yapıldığını zannedeni mi ararsın, başakşehir in galatasaray ın gizli planı olduğunu "fatih terim stadı" üzerinden çözen dahileri mi. bu kafa kolay üretilmiş olamaz, analarınız yumurtalarını, babalarınız spermlerini üniversitelere bağışlasın, yok yok nasa ya, insan ırkını evrende bu üstün dna lar temsil etmeli.
  • sonra benim vergilerimle başakşehir blah blah da blah blah
  • galatasaray bir türkiye markasıdır. bize yapmayacak bjk fb'e mi yapacak ?

sefamız olsundu. hakkeder gs.
  • öncelikle kimsenin galatasaray'a 3 stadyum yaptığı falan yok. bu zaten gerekli üslüpla net biçimde açıklanmış.

garsonu fetullahçı olan bir restorana ne kadar fetullahçı denirse, galatasaray'a da o kadar fetullahçı denebilir.

bu fetullahçılar manav da açtı, albüm de çıkardı. baklava da yaptı, futbol da oynadı. fetullahçı asbaşkanlar, başkan adayları herkesin malumu.

sizin fetullahçı futbolcularınız kabiliyetsizse bu bizim suçumuz değil.
    o yüzden boş yapmayıp işinize gücünüze baksanız iyi olacak.
  • bazen beşiktaşa gider 2 bira içer heykelin orada 3-5 tezahürat yapar, yürüyerek stada geçer, maçımı izler eve dönerim. bazen de evimde oturur maçımı izler keyfimi alır ve bırakırım. bazen diger takımları tutan arkadaşlara nasıl koyduk lan der gır gır yapar susarım. bazen sekiztaş diyenlere güler "oğlum biz en azından..."diye başlayan bir cümle kurar ve susarım.

ama benim anlamadığım bazı insanlar nasıl kayıp ve boşlar ki tuttukları takım için başkalarına ana avrat sövüp, kavgaya girisirler. bunun adı ne tutku ne sevgi. bunun bir diğer versiyonu terkedildi diye sevgilisini öldürenler ya da onun olmadı diye tecavüze yeltenenler. zerre farkı yok. burada tuttugu takıma laf geldi diye ana avrat bacı sövmek için çok ciddi ruh hastası olmak lazım. bu kadar mı hayattan beklentiniz yok lan cidden bu kadar mı yoksunuz.

oğlum futbol da diger sporlar ve uğraşlar gibi bir hobidir lan. siz hiç hayatınızda federer daha iyi amina kodumun evladi diye nadalciya saldıran duydunuz mu?
  • dizinin dibinde galatasay’in efsane futbolculari varken feto’nun kendi sozleri var amk, himmetlerle dualarla galatasaray’i ayaga kaldiracagiz diyor adam. elinin altinda bakandan polise, savcidan hakeme, her kuruma sizmis binlerce muridi olan bir teror orgutu lideri soyledi bunu, videosu olmasa inanmaz kimse. o donemde neler oldugunu biz cok iyi biliyoruz.

hiyarin teki de kalkmis diyor ki, restorandaki garson fetocuyse restoran napsin falan. olm sizi ekmekle mi buyuttuler hem gerizekalisiniz, hem de herkesi gerizekali zannediyorsunuz.

bir de size kotu bir haberim var; siz ne kadar unutturmak ve hatta gercekleri manipule etmek isteseniz de, biz o donemi unutmayacagiz, unutturmayacagiz.

edit: ana avrat kufur edince gercekler degismiyor.
  • biz o dönemi unutturmayacağız diye katıksız orospu çocuğu; biz dediğin kim, beşiktaşın çocuğu kral burak’a 3 lü çektiren saksocular topluluğumu.

adam beyin amcıklaması geçirmiş galatasaray nefretinden. her entrysi ya galatasarayla ilgili başlıklar altında. ya da beşiktaş başlıklı entrylere galatasarayla ilgili örnekler vermiş durmuş. tam bir kudurmuş ergen tinerci örneği.

yalan olan başlıktır. götünüz yiyorsa ve bir haksızlık var ise bastırın yönetiminiz devlet nezdinde hakkınızı arasın. ama “sayın cumhurbaşkanım fiko “ yapabilir mi?
  • silinen vergi borçları ile birlikte 3 stad. devlet bunlara çalışıyor
hesabın var mı? giriş yap