• çanakkale'nin kepez beldesinde (türkiye'nin en büyük beldesi) başkanlığı chp'li ömer faruk mutan'dan devralan chp'li birol arslan, 61 milyon 825 bin 517’lik borç miktarını detaylarıyla afiş yaptırıp belediye binasına astırmış. haliyle ortalık karışmış. aynı partili önceki başkan da zehir zemberek bir açıklama yapmış.

kaynak
  • süper hareket. tüm belediye başkanlarından aynısını bekleriz.
  • helal olsun başkana dediğim durum
  • devraldığı kişinin de kendi partisinden olması dolayısıyla insana çok samimi gelendir.böyle bir şey yapmak her babayiğidin harcı değildir. kendisinden önceki başkanın pisliklerini afiş etmiştir.
    düzgünce hizmet edeceğini düşünüyorum.
  • doğruyu yapmış. bu davranışlara alışmak ve her yöneticiden beklemek lazım. bir yönetici için şeffaf olmanın, seçmene vergilerinin nerelere harcandığını göstermenin kısacası hesap verebilir olmanın kötü bir yanı olamaz.
  • çok güzel bir hareket. aynısını mansur yavaş dan da bekliyoruz.
    akkoyun karakoyun çıksın ortaya.
  • yedek resim şurda dursun

edit: link yenilendi
  • kol kırılır yen içinde kalır dememiştir. önceki başkanın belediye içindeki adamları beni yıpratır dememiştir. parti üst yönetimi asar keser dememiştir. son olarak tanımam etmem ama helal olsundur.
  • eski başkanın cevabı da anladığım kadarıyla şöyle olmuştur: "evet aldım. ama sor bir niye aldım!"
  • koca belde için çok bir borç miktardır. gereksiz bir show yapışmış.
hesabın var mı? giriş yap