şükela:  tümü | bugün
  • vatanım sensin dizisinde havva rolünü oynayan oyuncumuz devrim özkan’dır. 1996 muğla doğumlu alan güzel oyuncu yeşil gözlü ve 168 cm boyundadır. muğla sıtkı koçman üniversitesi bodrum güzel sanatlar fakültesinde okumuştur. televizyon ekranlarında alışık olmadığımız bir sima olan dervim özkan güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. ilk oyunculuk deneyimini rüya dizisi ile yapmıştır.
  • mixertv'de bir gün story'de denk geldiğim ve takip ettiğim dünyalar tatlısı muğla'lı hatun. o denizin doğanın duruluğu kendisinin yüzüne vurmuş. o kadar durudur ki, geçen akşam bahariye'de yanımdan geçtiğinde olduğum yerde kaldım öylece. kendine güzel ya da kadın diyenleri sorguladım.
    (bkz: az kişinin bildiği mükemmel detaylar)
  • vatanım sensin’in havva’sı ve dizinin tartışmasız en güzel kızı.

ev yapacaksan tuğla’dan, kız alacaksan muğla’dan diye boşuna dememişler...
  • mükemmel bir detaydır. kadıköy'de rastlaşırız umarım bir gün.
  • yakında başrol kapar bir yerlerden. jest ve mimikler olağanüstü. güzellik konusunda kendisi türk kızlarına oranla ortalama üstü.
  • çok güzeldir. uyduruk olmayan bir hikayeyle karşımıza çıkar umarım yeni sezonda.
    yeni sezon dedim zira uyduruk yaz dizilerinde kendini harcamasını istemem.
  • çok güzel bir kız. boyu da uzun, tam bir aslan parçası. kimi yerde 1996 kimi yerlerde ise 1998 olduğu yaziyor.