şükela:  tümü | bugün
  • california superbike school'un tek türk eğitmenidir.
    türkiye'deki motosiklet sürüş eğitmenleri arasında mütevaziliği ile ön plana çıkan, başarılı bir hocadır.

altın elbiseli adam'a da konuk olmuştur.
    http://www.youtube.com/watch?v=irvey6r0wbg
  • barkın bayoğlu sayesinde haberdar olduğumuz, breaking bad dizisindeki hank schrader reyize benzeyen bir reyiz. çok sempatik adam.

ohaohaoha editi: adam 48 yaşındaymış, taş çatlasa 35 gösteriyor lan. babam yaşında adam, reyizliğine reyizlik kattı şu an gözümde. nazar değmesin.
  • görüp görebileceğiniz en mütevazi insanlardır birisi. motosiklet bilgi ve donanımı olarak da memlektin en dolu adamlarından birisi.
  • bu kadar mütevazi ve alçakgönüllü bir insan eminim pistte ışınlanıyordur, bir gün öğrencisi olabilirim umudu taşıdığım insan.
  • adamın dibi dedikleri mahalle jargonuyla kendisini tarif etmek istemem ama tanıdığım en mütevazi, en beyfendi, en kibar ve nazik, en becerikli insanlardan biridir.
    öyle ki bir soru sormak için dahi katıldığı programdaki nezaketi bile insanın kendisine bakmasına sebep olur.
    mütevaziliği ile yoldaki gidişinin uyumu zaten insanın aklını alır.

dün akşam altın elbiseli adam programında konuktu toprak razgatlıoğlu ile beraber ve oğlu yaşındaki toprak'a yaklaşımını, takdir edişini görünce anlıyor insan ne kadar kibar ve nezaketli olduğunu...

https://www.youtube.com/…t=uuef-j9u0iyllbz955fcfa9a
  • sessiz bir süperkahraman.
  • ya bu adamı eski aea canlı yayınlarını izlerken farkettim. süper bi adam bu ya, barkından sonra iki numaralı adamım oldu. bir de fuat abi var bunun ekürisi, onu daha yeterince şaapamadım ama o da kafa bi abiye benziyor, süperler ya iyi ki varlar.
  • onu motosiklet sürerken gördükten sonra ben kendime motosiklet kullanıyorum lafını dahi yakıştıramıyorum. şiir gibi motosiklet sürüyor, böyle bakaaa bakaaa aklın gidiyor, zira aklın giderken aynı zamanda o çoktan uzaklaşmış oluyor...
    fakat tüm bunun yanında israrla ve inatla "sürmeye çalışıyoruz işte" der sürüşünden bahsedenler olunca...
    öyle mütevazi insandır, keşke camiada onun gibi olsa herkes.
  • gecen haftaki aea programina le tour de france tisortuyle katildi. muhabbetlerini seven ve hic motor kullanmamis bir bisikletci olarak bu inceligi icin kendisine ekstra tesekkur etmek isterim.
  • fuat , barkın, devrim üçlüsünün en akil üyesidir.
    sakin, mütevazi duruşu ve yerinde yorumlarıyla takip edilesi insandır.
    yıllar önce geçirdiği bir kazadan dolayı boynunu tam döndürememektedir.