şükela:  tümü | bugün
 • telegol'ün fenerbahçe muhabiri. senelerdir serhat ulueren'le birlikte çalışırlar, kıdem olarak süleyman rodop'un bir adım gerisindedir. gizli kamera çekimlerinde karşısındaki adamdan laf almak için yaptığı türlü numaralarla da anımsanır. süleyman rodop'un kanalda spor müdür yardımcılığına yükselmesiyle, telegol istihbarat şefliğine terfi etmiştir. telegol ihbar hattına gelecek mühim ihbarları da beklemektedir herhalde.
 • kanalturk spor istihbarat şefi.
 • wesley sneijder'in kardeşi rodney ile gördüğüm en fantastik röportajlardan birini gerçekleştirmiş olan muhabir.

  http://tvarsivi.com/…hp?y=451&z=2013-01-14 00:12:00
 • eglenmek icin açtığım beyaz futbol programinda hulusi belgü ye dunyanin en sacma sorularini tekrar tekrar soran kisi. bununla kalmadi ertem sener de gitti ayni soruyu sordu. resmen kahkaha atiyorum an itibari ile.

  yahu bu adamlar olmesin ya. gulelim eglenelim lan. bu arada ekibi sayiyorum. rasim ozan, sinan engin, umit ozat ve iste bu ertem. vallahi altima siccam gulmekten.
 • genç fenerbahçeliler üyesi fenerbahçe muhabiri.
 • bugün dick advocaat'a sorduğu soruyla 'başkası adına utanmak' sözünü hatırlatmıştır.

  edit: kendisine twitter'da da büyük tepki gösteriliyor şu an. kulübün yerinde olsam, galatasaray'ın aynı kanalın diğer muhabiri sezgin gelmez'e yaptığı gibi bunun da akreditasyonunu iptal eder bir daha hiç bir basın toplantısına vesaire beyaz tv muhabiri sokmam.
 • taraftar ne kadar tepki verse azdır dediğim şahıs.

  kişi; bir insana nasıl soru sorması gerektiğini, karşısındaki muhattabın her şeyden önce insan olduğunu, sorulan bir sorunun o insanın kalbini kırar mı ya da üzer mi diye düşünmesi gerekir.

  her şeyden önce insanız, sonra alt kimliklerimiz var. dikkat etmek gerek.

  edit: taraftar güzel tepki veriyor kendisine, umarım kulüp de tepkisini koyar.
 • yav bu adam hala terbiyesizce sorular sormaya utanmıyor. amacı da zten bu şekilde reyting elde etmek. bir beşiktaşlı olarak advocaat'a sorduğu soruyla utanmıştım. bir de bugün lucescu'ya utanmadan alzheimer olup olmadığını soracaktı ki araya demirören girdi. yani insanların hiç utanması yok mu anlamıyorum. kendi ailesinde böyle bir şeyle karşılaşsa ve konu komşu umarsızca dedikodu yapıp bunları insanların suratına söylese kendisi ne tepki verir acaba merak ediyorum.
 • ben aslında bundan ve bütün beyaz futbol ekibinden nefret ederim. kanal stratejisi olarak katıldıkları basın toplantılarında hep provakatif sorular sorarlar. ancak bugünkü sorduğu soruda çok büyük birşey yoktu. yıldırım gereksiz abarttı meseleyi. bence tüpcünün gereğinden fazla alınganlığının sebebi bu hastalık haberini ilk kez gündeme getirenin kendi gazetesi olan vatan'ın müdürü ibrahim seten olmasıydı. muhtemelen sorunun devamı oraya gidecek, sizin müdürünüzün alzheimer olduğunu iddia ettiği bir adamı nasıl getirdiniz falan denecekti. tüpçü bunu hissetti ve soruyu engelledi.
 • biraz önce canlı yayında gözaltına alınmaya çalışıldığını iddaa eden muhabir. ertem şener'in izmir emniyet müdürüne seslenmesi çok komik gerçekten.