şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçen hafta migrenden başım ağrıyınca aldım bundan bir tane .hiç etki etmedi tabi.3-4saat sonra bir tane daha aldım ki bütün ilaçlarda böule yapıyorum.bir tane yetmiyor.(avmigran,arvales,parol ext.)
  ertesi sabah hiç ağrı geçmeden tekrar uyandım ve derse girmem gerektiği için büyük bir hata yaparak 2 tane birden dah aldım. bir kaç gün normal gezdim sonra sürekli geçmek bilmeyen bir çarpıntı başladı bende ki asla olmaz ben de..şu an ölecek gibi hissediyorum kendimi.

  daha önce ağrı kesiciden dolayı hiç çarpıntım olmadı evet 2 gün içinde 4 kez ağrı kesici aldığım günler oldu.aşk olsun dex forte..
 • motosiklet kazası sonrası ufak bir kaburga kırığım olmuştu ve acıdan nefes dahi alamıyordum doğru düzgün. doktor amca bunu tavsiye etti. "günde bir tane çak kaburgan kendi kendine kaynar" dedi.
  ulan ne kaburgası, bunu içtikten sonra elinize bir testere alıp kolunuzu bacağınızı kesebilirsiniz. o kadar rahat ve ağrısız hissettiriyor.
  allah ne muradın varsa versin neutec
 • insanı hoplatan böbrek taşı sancılarını 15 dakikada hafifletmeye başlayan, 25-30 dakikada ortadan kaldıran mucizevi ağrıkesici. prospektüste günde 75 mg üzerinde kullanımı önerilmiyor. benim kullandığım, 50 mg tabletler halindeydi. bir önceki tabletin üzerinden 16 saat geçmeden, bir tane daha almamaya özen gösterdim. herhangi bir olumsuz etkisini görmedim. böbrek taşı ile imtihanımda en büyük yardımcım oldu. bu ilacın yaratıcısı her kim ise beni bulsun, öpeceğim.
 • ayağıma dökülen sıcak sudan dolayı 17 gün yürüyemediğim dönemde kullandığım ağrı kesici.

  ayağım iyileştikten sonra da baş ağrısında da kullanıyorum yeminle bunun yaratıcısı kesinlikle mucit. bir ağrıyı yarım saatte hemen geçirir mi? vallahi geçiriyor.