şükela:  tümü | bugün
  • bir 20'lik diş operasyonu akşamında hiçbir ilacın geçirmediği ağrıyı, yarım saat içerisinde geçirmiştir. hayat kurtarır.
  • insanı hayvan gibi terletir. içersin on dk sonra kafandan suyun çıkışını hissedersin.
  • bütün gün aralıksız çektiğim diş ağrısını 10-15 dk içerisinde hiç anlamadan kesen ağrı kesici. 2 tane parol attım arka arkaya bana mısın demedi ama sağ olsun dexday yetişti imdadıma. diş ağrısında ağrıyı kestiğine dair garanti verebilirim, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. parol marol hikaye, belki arveles rakip olabilir, o da belki.
  • deksketoprofen içerir. efervesan olduğu için etkisi tablet formlarına göre (arveles vb. ) hızlı başlar.
  • benim için reprezantıyla özleşmiş olan ağrı kesici (bkz: dexday volkan)
  • etkisini çok hızlı gösteren ilaçtır. fıırt diye kana karışır. içer içmez piçuuv! baş ağrısından eser kalmaz.
  • migren ağrıma çare olan ilaç. bu sabah şiddetli migren ağrısıyla koştuğum eczanedeki beyfendi tavsiye etti. 11 gibi içtim 11.15'de biraz hafifledi ve şu an hiçbir ağrı hissetmiyorum.
  • diş ağrısından uyuyamadığım gecelerde kalkıp bi tane hazırlıyorum , 20 dakika sonra pamuk gibiyim.

yapan abilere teşekkürü borç bilirim.
  • tadı berbat, kendisi muhteşem ilaç. arveles kullanmama rağmen geçmeyen migrenimi dakikalar içinde bitirdi.
  • mucize gibi bir ilaç gerçekten. gözden yaş getiren yirmi yaş dişi ağrısını geçiriyor. daha n'apsın ? ilaçların atiba'sı adeta.