• dünyanın en etkili ağrı kesicisi.
    koluma dexday dövmesi bile yaptırmayı düşünüyorum.

bu ağrı kesiciyi üreten firmanın temelinin betonunu şantiyeye taşıyan mikser şoförüne ehliyet veren ehliyet kursunun sahibine bile bağıra bağıra teşekkürlerimi sunuyorum.
  • bir 20'lik diş operasyonu akşamında hiçbir ilacın geçirmediği ağrıyı, yarım saat içerisinde geçirmiştir. hayat kurtarır.
  • migren ağrıma çare olan ilaç. bu sabah şiddetli migren ağrısıyla koştuğum eczanedeki beyfendi tavsiye etti. 11 gibi içtim 11.15'de biraz hafifledi ve şu an hiçbir ağrı hissetmiyorum.
  • insanı hayvan gibi terletir. içersin on dk sonra kafandan suyun çıkışını hissedersin.
  • eğer bir gün gelişmiş medeniyetlerle karşılaşma durumumuz olursa insanlık tarihi adına göstermemiz gereken üç şeyden birisidir. diğer ikisi için beyaz peynir ve wd-40 düşünüyorum.
  • etkisini çok hızlı gösteren ilaçtır. fıırt diye kana karışır. içer içmez piçuuv! baş ağrısından eser kalmaz.
  • deksketoprofen içerir. efervesan olduğu için etkisi tablet formlarına göre (arveles vb. ) hızlı başlar.
  • benim için reprezantıyla özleşmiş olan ağrı kesici (bkz: dexday volkan)
  • migren, sırt ağrısı, bel ağrısı, aşk acısı, yürek yarası, gönül sızısı gibi birçok ağrıya sızıya iyi gelen ilginç efervesan ağrı kesici.
    doktorunuza danışıp için tabii ki.
  • mucize gibi bir ilaç gerçekten. gözden yaş getiren yirmi yaş dişi ağrısını geçiriyor. daha n'apsın ? ilaçların atiba'sı adeta.
hesabın var mı? giriş yap