• son zamanlarda gördüğüm en iğrenç varlık olabilir. seninle aynı havayı soluduğum için kendimden nefret ettim.

edit: kesinlikle ifşa edilmeli.
  • bir adet sapığın aramızda olduğunu gösteren durum.

uçurulsun. başka çaresi yok.
  • desteklenmesi gerekendir.
    up
  • 1560 yılında prezervatifin bulunmasına rağmen 2019 yılında hâlâ aramızda böyle gereksizlerin olduğunu görmek cidden inanılır gibi değil.

(bkz: bak şurdan siktir git)
  • bu eniğin uçurulması yetmez, hukuki yönden de gereken cezayı alması şart. yüklenelim, elden ele uzatalım.

edit: hatta hukukta yetmez. bu dangalağın yüzünü dağıtmaya açıkça talibim. kimliği tespit edilirse, başta kız babaları olmak üzere, tüm sözlük yazarları adına bu titreğin ağzıyla götünün yerini değiştirmek büyük bir keyif olacak benim için.
  • son zamanlarda gördüğüm en iğrenç entry'i barındıran başlık.

allah belanı versin ulan. yaşama sen arkadaş yaşama.

edit: uçurulmuş it. sözlük yönetimine teşekkürler.
  • bu orospu artığı mutlaka bulunmalı. bir kız babasıyım bu şerefsizle tanışmayı şahsen istiyorum.
    edit: uçmuş şerefsiz. içim soğumadı, bu ibneyi ellerimle boğmadan da soğumaz.

edit2: başlık resmen meriç turnusolu oldu. bazı şeref yoksunlarının düşünce özgürlüğü diye ılık ılık yorum yapması insanı hepten deli ediyor. inşallah bu duruma ifade özgürlüğü diyenlerle kanlı canlı bir yerlerde denk geliriz.
  • birazdan ifade özgürlüğü savunucuları gelir. sözlükten uçurulmayla kalmayıp hakkında sapıklıktan yasal işlem yapılması gereken kendi tabiriyle çöp bir varlık.
  • bu gerizekalılıkla nasıl yaşadığını merak ettiğim yazar. devlet tarafından özel incelemeye alınması gereken bir tür.
hesabın var mı? giriş yap