şükela:  tümü | bugün
  • zayıflama ürünleri satan firma.
    sahtekarlıkta son nokta gerçekten. genceçik kızları acımasızca tuzağaına düşüren hain umut tacirleri!
    dez pack!!! bu ürün tam anlamı ile bir fiyasko''ne kilo verebiliyorsunuz ne de vaad edilen para iadesini alabiliyorsunuz. çıkan müşteri temsilcileri ise size sadece satış yaptıklarını söylüyorlar:( dava açacağınızı bile belirtseniz o kadar yüzsüzler ki hiç umursamadan naparsanız yapın diyorlar.
  • vay anam vay serhat neler dönmüş ya?

öncelikle burada yazılanların aksine: { ki çoğul eki kullandım ama çok değil ( tek bir entry var bunu ben de görüyorum) ve 'art'-tırıyorum.} kötü bir ürün değildir. belki ilgi çekici bir pazarlama yolu izlemiştir üreticileri fakat buna rağmen, gereksiz ve işe yaramaz bir ürün, asla değildir. zaten popüler oldu mu, hemen yapıştırsın biri yaftayı: yok öyle yağma.

öyleyse size bu ürünle tanışmamı anlatayım. hani ilk duymam, ilk intiba, nazar-ı evvelde ne hissettiğim; nereden temin ettiğim; nasıl kullandığım ve etkilerinin neler olduğu; neden bu kadar revaçta olduğu... bunların hepsi çok ama çok mühim, aşırı önemli ve inanılmaz ehem üniteler.

çünkü eğer bu aşamalarda neler yaşadığımı analiz ederseniz, bu hususta belli başlı fikir teatilerinizden ve yorum müzakerelerinizden sonra sizlerin de bu ürünle ilgili anılarınızın olup olmayacağının he kararını vermiş olur; hem de bu anıların etkili, tatlı, zayıflatıcı veya yakıcı hatta ve hatta ( yukardaki gibi ) acı olup olmayacağının öngörüsünü yapmış olursunuz ki bu sizler için ve zayıflamak isteyen 47 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşı için en hayırlısı budur.

artık çok uzatmadan tanışma hikayeme geçeyim:

arkadaş bir paket hediye etti, aldım, kullandım, faydasını gördüm. bittiiiiiii.

allah allaah.

uzatmayın oğlum, alın kullanın. bu kadar ya.

höst.
  • instagramda sürekli zayıflama reklamları dönen firma. hem de öyle diyet sayfalarında değil, normal karikatür ve resim sayfalarında. bu kadar çok reklamı dönmesine rağmen kullanan kullanmayan birileri tarafından buraya nasıl yorum yazılmamış anlamadım.

dediklerine göre 1 ayda 15 kiloya kadar verdiriyormuş. 25-30 kilo vermesi gereken bir insan olarak 1 aylığını az önce sipariş ettim. 220 tl dediler. kargo almayalım öğrenci indirimi cart curt 200 tl'ye getirdim. beğenmezsem 2 hafta içinde iade edebileceğimi söylediler. 1 hafta kullanıp deneyim olmazsa iade ederim.
  • uzun süredir instagram'da sık sık rastlaşmamızın üzerine biraz araştırmaya karar verdiğim, araştırdığım ve şok olduğum zayıflama ilacı.

önce yorumları okudum, "1 ayda 9 kilo verdim", "1 ayda 13 kilo verdim", "10 günde 20 kilo verdim" gibi şeyler yazmışlar, bunun sağlıklı ve kalıcı olduğunu iddia eden bir insanla her türlü iddiaya girerim, varımı yoğumu da ortaya koyarım. 1 ayda 10 kilo verip de sağlıklı kalabilecek bir insan evladı yok zaten. dez pack kötü durumda olduğunu hissettirmiyor sana, bıraktığın anda bok gibi olacaksın.

gelelim programa. ben yemeklerden önce yenir içilir her neyse, öyle zayıflanır diye düşünüyordum araştırmadan önce. program ise şu; kahvaltı + dezpack + dezpack. başka bir şey yok. çay içebilirmişiz, ona izin varmış. lan zaten ben kahvaltı + boş küme + boş küme yapsam 1 ayda ben de veririm 10 kiloyu, neden sizin ilacınızı alayım ki? günde tek öğünle bir insanın sağlıklı kalması mümkün değil.

155.000 kişi takip ediyor instagram'da bunları, sadece %10'u alışveriş yapsa 15.000 kişi eder, 2m tl'den fazla para kazanmış oluyor adamlar. sikin, salağı aptalı sikin böyle, müstahak.
  • öğün yerine geçen gıda ürünü. vücudun günlük yağ, protein, karbonhidrat ve diğer minerallerin tam kararında alınmasını sağlayan ürün.

bayan bir arkadaşımın 1,5 ay gibi bir sürede eridiğini görünce hemen sipariş verdim. 2-3 aydır deli gibi spor yapıyor ve kasıla kasıla 1-2 kilo verdim diye geziniyordum. (vermem gereken toplam kilo 15) baktım ki arkadaş benim dediğim kilonun fazlasını 1,5 ayda vermiş, hiç araştırmadan etmeden verdim siparişi geldi. başlangıç paketi 14+2 gün olmak üzere toplam 16 günlük. kargo dahil 149 tl'ye aldım. telefonda pazarlık yapılıyormuş, sonradan öğrendim, ben pazarlıksız diye direk aldım. (öğrenciyim şu bu falan diyince 125 tl'ye kadar iniyorlarmış)

5 ay boyunca, haftada 4 gün ağırlık ve kardiyo antremanları yapıyor, grup derslerinde cycling'e giriyor, yediklerime dikkat ediyor, az ama sık yiyordum. yemek ve yaşam kültürümü tamamen değiştirmiştim. sabahları aç karnına 6km koşuyordum, duş alıp işe gidiyordum. protein apırlıklı besleniyordum, şekeri tamamen çıkartmıştım hayatımdan. kolayı diyet bile içmiyordum, ekmek sadece sabah kahvaltısında 2 dilim olarak ayarlamıştım. kağıt üzerinde her şey mükemmeldi. 5 ayda sadece 2 kilo verebilmiştim. sinir olmuştum. kilo sabitlenmişti, o kadar spora, sağlıklı yaşama rağmen 2 kilodan fazlasını bir türlü verememiştim. sporu bırakmak üzereydim. eski yemek alışkanlıklarıma geri dönmeye bile niyetliydim. çünkü gün ortasında 1 kutu kola + metro / albeni yediğimde kimse birşey demiyordu, her akşam 1 pringles bitiriyordum ve özgürdüm. istediğimi yiyordum. akşam 11'de gidip kumru (izmir) alıp yiyordum ve yıldan yıla sadece 1 kilo alıyordum. bu kadar rahatlığın ve özgürlüğün içinde ne gerek vardı deli gibi spor yapmaya, diyete diye düşünmeye başlamıştım. çünkü her yolu denemiştim, yasak olan herşeyi çıkartmıştım hayatımdan, hatalı olacak tüm davranışları da yapmıyordum. internette ne kadar kirli bilgi varsa hepsini uyguluyordum. kilo vermemem için sebep yoktu ama veremiyordum.

sonunda arkadaşımı görünce kıskandım, cidden içim içimi yedi. hemen sipariş verdim. direk başladım, 1. hafta sonunda 3 kilo vermiştim bile. 10. gün bittiğinde toplam 4,5 kiloya yakın vermiş oldum. ve emin olun hiç mi hiç kas kaybı yaşamadım. tamamı yağdan gitti, buna eminim,kendimi hissedebiliyorum. 16 gün boyunca güçsüz kalacağımı ve dez pack'in yeterli protein sağlamamasından ötürü, kaslarımı parçalamamak için hiç spor yapmadım.
    ilk paketten sonra 1 ay ara verdim, şuan 2. kez 16 günlük kullanımdayım. şu ana kadar spor + dez pack verdiğim toplam kilo 11 'e yaklaştı.

çileklisini kullanıyorum, tadı bazen güzel bazen iğrenç gelebiliyor. psikolojik durumuma bağlı sanırım.
    şikayet sitelerinde sonradan okudum, çok fazla olumsuz eleştri almış. bence haketmiyor. size şöyle söyliyeyim, asla verilen programın dışına çıkmayın. 1 tane kuru pasta yağ yakımını durduruyor ve 1 günde ortalama 400-600 gram yağ yakacakken, hiç yakmıyorsunuz. hemde sadece 1 tanecik kuru pastadan ötürü oluyor bu. kaç defa denedim, "o gün öyle denk geldi, 1 taneden bişi olmaz" dedim ve ne zaman küçük kaçamak yapsam anında o günüm boşa gitmiş oldu. en azından benim bünyemde bunu gördüm. sizde nasıl olur bilemem.

karışık yazdığımın farkındayım. işin özü şu, 96 kilo ile spora başladım, spor + dez pack ile şuan 85,1 kiloyum. hedefim 78 kilo. sadece spor ile devam etseydim bu iş olmayacaktı.

yazılanlara çizilenlere inanmayın, dez pack kötüdür, tu kakadır diyemem. alın deneyin. sizde işe yaramazsa ne olacak ki?

spor konusunda da aynı yorumu yapıyorum, kardiyo olmazsa olmaz diyenlere inanmayın. kardiyo önemli ama ağırlık çalışması daha önemli. 1 saat koşmak yerine 40 dakika ağırlık + 20 dk yürüyüş bende daha iyi etki bıraktı. sizde kendinizi deneyin görün.

edit : tanım
  • http://www.sihirlidiyet.com/hakkinda.html şu sayfada haklarında okuduklarımla yeterli bilgi sahibi olduğum dolandırıcıların kazıklama ürünü. biraz okuyunca yalan direk belli oluyor. ki bilenler bilir dukan diyeti protein bazlı kesinlikle yağ karbonhidrat şeker tuz karşıtı bir diyettir. tek karbonhidrat kaynağı yulaf kepeğidir. ama bu dolandırıcılar dukan diyetini kolaylaştırdık ucuzlattık diyorlar bir alt satırda protein gizli yağdır az tüketilmelidir diyorlar. örnek olarak da ekmeğin(!) üzerine bir dilim peynir konulmasını göstermekteler. dukan diyetini randımanlı uygulayamadığım doğrudur ancak aşamalarını şartlarını sonuçlarını gayet iyi bilmekteyim. ama bu denyolar öyle bir yalan dolan döşemişler ki sahibini bulsan tokat manyağı yaparsın. yukarıda önerilen uygulama şekillerinden filan bahsedilmiş. az ye öğün geçiştir gibi konular hiç bir zaman dukanın özelliği olmamıştır. aksine atıştırmalık jambon çerez niyetine füme et sıçana kadar yemesi serbest her türlü yağsız et yumurtalar peynirler... eee? neyse bunlara da kanan enayiler var demek ki.
  • eşim bu diyeti uygulayarak ( katı uygulamadı) hamilelik sonrasında aldığı ve bir türlü veremediği kilolarından 22 kiloyu 4 ayda verdi. 15 kiloyu ilk iki ayın sonunda vermişti. ben böyle şeylere pek inanmazdım fakat ben de başlayacağım.

yeme içme kültürü üst düzey biri olarak zor olacak :) sonuçları burada paylaşacağım. ilk yorumum 1 ocak'ta olacak.