şükela:  tümü | bugün
  • bu argadaşimiz, ayni konuya ardi ardina kisa entriler yaparak, sevab toplamiştir (bkz: ebebeyn)
  • şahsıma verdiği rahatsızlık, girilerinin islami içeriğinden ötürü* değildir. a başlığı için kaynak veriyorsan, tek entry'de verirsin arkadaş. bir başlığa 10 entry giriyorsan, eziksindir. troll hiç değilsindir. yazar? ucundan köşesinden bile geçemezsin. aç başlığı/başlığını, yaz yazacağını tek entry'de oh mis. biz de saygı duyalım amk. sonra yok islami yazdığı için milleti rahatsız ediyormuş da yarak da kürek de. adam sözlüğün amına koyuyor resmen, yurdumun geri zekalıları da arka çıkıyor.

yazma demiyorum hobi olsun diye yine yaz. ama adam gibi yaz yahu. sikip atma başlığı.

kendisinden korunma yolları için;

(bkz: eksi++)
    (bkz: donuz)
  • zamanının raksnet ve gediknetin admini. en son bir blog yazıyordu, şimdilerde kapalı. hala yaşıyor mu acaba diye merak ettiren insan.
  • altıma sıça sıça izlediğim netflix yapımı ispanyol dizisi
  • son derece basarili meksika dizisi.

supernatural havasinda ama daha eglenceli ve gore bir kac mm de olsa daha yukarida supernatural'a gore.

netflix'teki nadir guzel dizilerden.
  • şuan için gayet sürükleyici bir dizi. supernatural devil may cry birleşimi gibi duruyor.
  • bölümleri 40 dakika falan ama 20 dakika geçmiş gibi hissediyorsunuz. o kadar sardı. izlediğim en güzel dizilerden. helal len.
  • netflix e başlayalı daha 1 hafta bile olmamışken haunted ile birlikte en çok beğendiğim dizi kendileri. zaten şu ana kadar 3 diziye başladım sadece. gün batımından şafağa fazla sarmadı bir iki bölümüne daha şans vermeyi düşünüyorum