• bu argadaşimiz, ayni konuya ardi ardina kisa entriler yaparak, sevab toplamiştir (bkz: ebebeyn)
  • şahsıma verdiği rahatsızlık, girilerinin islami içeriğinden ötürü* değildir. a başlığı için kaynak veriyorsan, tek entry'de verirsin arkadaş. bir başlığa 10 entry giriyorsan, eziksindir. troll hiç değilsindir. yazar? ucundan köşesinden bile geçemezsin. aç başlığı/başlığını, yaz yazacağını tek entry'de oh mis. biz de saygı duyalım amk. sonra yok islami yazdığı için milleti rahatsız ediyormuş da yarak da kürek de. adam sözlüğün amına koyuyor resmen, yurdumun geri zekalıları da arka çıkıyor.

yazma demiyorum hobi olsun diye yine yaz. ama adam gibi yaz yahu. sikip atma başlığı.

kendisinden korunma yolları için;

(bkz: eksi++)
    (bkz: donuz)
  • zamanının raksnet ve gediknetin admini. en son bir blog yazıyordu, şimdilerde kapalı. hala yaşıyor mu acaba diye merak ettiren insan.
  • şuan için gayet sürükleyici bir dizi. supernatural devil may cry birleşimi gibi duruyor.
  • netflix'in en amatör dizilerinden. orjinal dizi ispanyolca olan bir meksika dizisi.

cool olmak için komik görünen oyuncularla dolu. kötü oyunculuk, kötü makyaj, vasat konu.

netflix'te izlenebilecek çok daha iyi diziler var. sadece 8 bölüm olduğundan başladığımı bitirmek istedim ve tamamnını izledim. 2. sezonu yayınlanırsa izleyeceğimi sanmam.

6/10
  • netflix e başlayalı daha 1 hafta bile olmamışken haunted ile birlikte en çok beğendiğim dizi kendileri. zaten şu ana kadar 3 diziye başladım sadece. gün batımından şafağa fazla sarmadı bir iki bölümüne daha şans vermeyi düşünüyorum
  • supernatural ile çok fazla karşılaştırılması, denk görülmesi ve hatta bazılarınca daha iyi bulunması sebebiyle başladığım ve sırf yarım bırakmamak ve hakkında bir inceleme çıkarabilmek için zorla tamamladığım, kurgusal anlamda çok zayıf, cgı'ı berbat ve filler sahnelerle doldurulmuş kötü dizidir.
    derinlemesine bir de inceleme yaparak suparnatural ile karşılaştırma yaptım.
    https://youtu.be/dsm2zaxljno
  • müziğinin güzelliğinden introsunu asla atlayamadım netflix yapımı ispanyol dizisi.
  • korku ve fantastik öğeler içeren güzel bir netflix yapımı. haunted sonrası iyi geldi, senaryo olarak çok üstün bir şey beklememenizi tavsiye ederim.
    sıkılan bünyeler için bu türe müptela iseler piyasada daha iyisi yok şimdilik, en azından yeni yapım olarak.

--- spoiler ---

elvis infante adamdır.

--- spoiler ---
  • saçma gibiydi ama değişik bir şekilde kendine bağlamıştı, elvis infante adamsın adam..
hesabın var mı? giriş yap