şükela:  tümü | bugün soru sor
  • diablo 2 için yeniden geliştirilmekte olan yeni bir mod. ımmortal faciasından sonra diabloseverlere ilaç gibi geleceğinden eminim. zira mod; yeni haritalar, yeni moblar. yeni bosslar, riftler, dungeonlar, itemlar yeni crafting sistemi ile beraber geliyor. auto-pickup ve notification gibi featurelar da eklenmiş oyuna.18 ocak 2019 da çıkması planlanan oyunun trailerı hiç de fena görünmüyor. beklemedeyiz efendim.
  • içim eridi sanki.
    diablo 2'yi yılda 1 kez yükleyip oynarım, çok iyi oldu bu. sanki yeni bir oyun oynayacak gibi hissettim kendimi.
  • vay anasını sayın seyirciler, tepkisi verdirmiş olan moddur. yeni map ve boss muhabbeti inanılmaz olmuş. umarım bir nisan şakası filan çıkmaz. olurda bu haliyle yayınlanırsa tez zamanda bir eksisozluk serveri kurulmadı elzemdir. yayınlanır yayınlanmaz bir necro acarak ortamlara akmak farz oldu.
  • bildiğim kadarıyla her sene hortlatılan ve yeni diablo 3 gibi saçma başlıklarla piyasaya sürülen fakat hiç publish edilmeyen ''fan base'' yapım.

    ayrıyeten youtube'a diablo 2 median yazdığınızda karşınıza yıllar evvel yüklenmiş videolar gelecektir.

    edit: sanırım publish edilmiş. single player modlarından plugy gibi birşey. fakat daha karmaşık ve eklenen özellikler biraz abartıya kaçmış gibi duruyor. tam da trailerı izlerken hissettiğim gibi.