şükela:  tümü | bugün
  • yurtdışında oldukça ünlü olmasına ragmen türkiye'de satışlarına yeni yeni başlanmış, birçok büyük markette kampanyalı olarak oldukça ucuza satılan, kalite fiyat oranı yüksek olan kozmetik markası.
  • göz makyajı temizleyicisinin arkasinda "gözle görülen sonuçlar" yazıyor. pamuğa bakıyorum ve rimel görünüyor, evet...
  • kızarıklık ve kaşıntı gibi yan etkileri bulunan bir yüz kremi
  • diğer ürünlerini bilemem ama mavi renkte hassas göz makyaj temizleyicisi diye satılan ürünü oldukça başarılıdır. ağır ve suda dayanıklı bir göz makyajını bile (özellikle rimeli) gözü oymadan saniyeler içinde silmekte. diğer ürünlerde ne kadar gözümü oysam da yine duştan sonra veya sabah kalktığımda panda gözlere sahip oluyordum, bunda öyle bir sonuçla karşılaşmadım. kontakt lens kullananlar için de uygun olduğu yazmakta; lens kullanan biri olarak diğer göz makyajı temizleyicilerinde gözün içine silerken azıcık bile kaçsa deli gibi yanardı, deli tavuk gibi koştururdum sonra evin içinde, bunda hem ovuşturmadığım için lensim kaymadı, katlanmadı gözümün içinde, hem de sanki suyla yıkamış gibi hiçbir yanma yaşatmadı. kullandık, onayladık, tavsiyedir.
  • kalitesiz ürünler satar.kırışıklık kremleri asla dikkate alınmamalıdır,nemlendiriciden farksızdır.
  • bu markanın gece kremini ilk sürdüğümde normalken zamanla vıcık vıcık bir hal alıyor, fakat sabah yumuşacık bir etkiyle karşılaşıyorum; iyi mi kötü mü henüz hakkında bir karar veremedim.
  • yüz temizleme alanında başarılı marka. yeşil renkli (sanırım üzerinde aloe vera ve beyaz çay özlü yazıyo) temizleyicisi muadillerine göre pahalı ama değer. bi de çok hoş, hafif, belli belirsiz bir kokusu var. şişesi değişmiş, eskiden basmalı şişeydi şimdi tüp formunda. diğer ürünlerini bilemem de yüz temizleme jeli tavsiye edilir.
  • dermokozmetik uzmanı bir arkadaşımın, piyasada bulunabilecek şeklinde tabir edilen ürünlerin içerisinde nemlendiricilerinin fiyat/performans olarak en iyisi olduğunu söylediği markadır.

tabi bir babor, murad, la roche posay ya da erikson lab. değil asla ama piyasa klasmanında da değiller bu markalar zaten.
  • bir kaç ay önce bunların burun bandından aldım. yanında yüz için peeling hediyesi vardı. banyoda dolapda durdu epeyce bir süre. geçenlerde kullanayım bari dedim.
    aman tanrım, bu kadar mı güzel bir peeling olur. anında yüzümü yumuşacık kadife gibi yaptı. sabah uyandığımda yüzüm bi başka parlıyordu.
    nerde satılır, fiyatı nedir bilmem. kaldı ki çok ucuz olduğundan eminim zaten. markanın fiyatları belli. kremleri falan da var ama bilemiyorum sonuçta nivea ayarında bir marka yüze sürmek bana doğru gelmez. ama bu peeling görüldüğü yerde alınmalı ve kullanılmalı.