• gecenlerde aldigim rezalet losyon. arastirmadan almistim ve son gunlerde bir yerlerde derdimi anlattigimda kullanan benim ve her kadinin yuzunu mahvetmis.

su an yuzunde kafam kadar, yaraya donusen sivilceler cikmasina sebep oldu. uzerine bir de "hassas ciltler icin" yazmislar. yuzum gunlerdir yaniyor ve sivilcelendim. bu kadar sikayetin uzerine raflardan neden cekmiyorlar anlamis degilim. simdi bir de dermatologa mesai harcayacagiz.

ayni sekilde bb kremleri de sivilce yapiyor. kullanmayin, alanlari uyarin.
  • sözlükte karalanmaya çalışan losyon. harikulade bi kokusu vardır ve cildinizi ferahlatır. alınız aldırınız.
  • ben uzun süredir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. bundan önce yves roche'ninkini kullanıyordum o da çok iyiydi ama gözü felaket yakıyordu. bunda o sıkıntıyı henüz yaşamadım.
  • ilk entrye katılıyorum. karalama falan değil. nasıl bu kadar boş bir şey üretmişler hayret ettim. dandik sabun bile en azından yüzü yakmaz kızartmaz. 400 ml olduğu için bitirip kurtulmaya gün saydığım ürün.
  • keşke almadan ve kullanmadan önce burayı okusaydım. göz çevremde aşırı yoğun bir egzamaya sebep oldu ve hiç sivilce olmayan yüzümde sivilce olmaya başladı. direkt çöpe. burayı okuyan hemcinsim varsa kendi cilt sağlığı için almasın.
  • arındırıcı adı altındaki yüz ve göz makyajı temizlemeyi vadeden çeşidi için: göz yakan göz makyajı temizleyici üretmeyi başardıkları için burdan özellikle tebrik etmek isterim.
hesabın var mı? giriş yap