şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni bir nano teknolojik ürünmüş. telefon veya cam ürünlere sıvı uygulayıp korunabilirliğini arttırdığını iddia eden alman firması. antibakteriyel ve radyasyona karşı koruduğunuda iddia ediyorlar. henüz kullanmadım ama kullanan suserler yeşillendirebilirse seviniriz.
  ürün web sitesi: https://www.diamondprotectturkiye.com/

  not: reklam amaçlı değil sadece cam olayından sıkıldım ciddi anlamda bir koruma sağlıyor mu merak ediyorum.
 • https://www.youtube.com/watch?v=-fem7hnaiia

  burada denemesi yapılan urun. video da olduğu gıbı ise yarıyorsa süper olay. uygulaması kolay her cihaza uygun. videoda ki iphone x gibi özeliklikle yeni tip çerçevesiz telefonları kılıfsız kullanabilme özgürlüğü verebilir. mi mix kullanan biri olarak kılıftan çok sıkıldım ve denemeyi düşünüyorum.
 • ...
 • bundan iki adet alıp, hem iphone x a hemde ipad pro 10,5 a uyguladım. uygularken biraz elim titredi açıkcası, ikiside yeniydi. özellikle kamera camında kamera görüşünü bozacak bir tabaka olur mu diye endişe ettmiştim, olmuyormuş.

  parmak izi tutmuyor diye bişey yok, onu geçelim.

  işe yarıyor mu diye tutup ekranı çizmeye veya kırmaya kalkmadım tabi ama 2 haftadır kullanıyorum her iki cihazda da bir çizik yok. telefonu bir kez düşürdüm evde parkeye bel hizasından kırılmadı ama zaten kırılacak bir düşüş değildi.

  kullanım boyunca eğer çizilme, kırılma olursa burayı güncellerim.

  eğer gerçekten işe yarıyorsa efsane bir ürün olur.

  efsane değil gazoz oldu. (bkz: #75746296)
 • işe yaramıyor, çizilmeler yine oluyor, parmak izi zaten oluyor.

  1-1,5 aylık kullanım sonrası edinilmiş tecrübedir.

  kullanmış olduğum ürünü almanyadan getirttiğimi de belirtmek isterim.

  edit: 3 diamond protect alıp 3 farklı telefonda tecrübe edilmiştir.
 • zahmet edip de 100 liranızı buna baymayın. 1.5 ay önce telefona uyguladım. 12 saat beklemelisinden hem de. ekran çoğu zaman toz yumağı oluyor. parmak izini söylemeye gerek yok. ekranın üstünde kılcal çizikler mevcut. kullanımı engellemiyor evet. ancak farkediliyor dikkatli bakarsanız. telefonu hiç bir ekran koruyucu olmadan kullansaydım da böyle olurdu. para tuzağı başka bir şey değil.
 • daha evvel yazdıklarımlarım (bkz: #73050797)

  3.5 ay sonunda iphonex ekranı çizik çizik oldu, keşke naylon ekran koruyucu yaptırsaydım. yinede yaptıracağım, zira 1 yıl sonra ekran çöp olur bu gidişle.

  ipadi kullanmadığım için değerlendirilecek bir durum yok.