• entrylerini gecenin bir yarısı şan eseri farkettiğim ve son iki yıldır yazmadığını an itibariyle idrak ettiğim yazar kişi. bir an önce dönmesi dileğiyle
  • tiyatroda oyun arasinda frigo satilmasi entry'sinde tiyatro sevenler - sinema sevenler ayrimina aciklik getiren yeni bir suser (isbu entry'nin girildigi anda 19 entry'si vardi). ozellikle de kendisi ile ayni gorusu paylasmayan insanlara hadlerini bildirmek icin ayni konuda girdigi ikinci entry apayri bir guzelliktir.
  • (bkz: diamond)
  • yeni bir yazar ama gördüğüm yerde elini öpmek,kaftanına yüz sürmek uktem olsun,gayri hayatımın anlamı bu olsun dememe sebebiyet vermiş bir güzel adem evladı,klavyesi ve dimağı kuvvetli insan.bu sözlük hanımları içersinde bir chejaya hayran idim o binlerce güzel entrysine istinaden,bir de sana diamonda deyu sevgilerimin muhatabı olmuş insan.(hayır canım manalı manalı gülme ilanı aşk etmiyoruz burda,kendisini yüceltiyoruz)
  • entrylerini okuyunca içimde oluşan dumur hissinin "bu kadar az sayıda entry ile bu kadar başarılı yazar nasıl olunur" soru cümlesiyle dışarı taşmasına vesile olmuş yazar. şapka çıkarıyorum başka bir şey demiyorum.
  • bu arada entry girdiği başlıkların da önemli bir çoğunluğunu kendi açmış, ukte doldurmuyorsa tabii.
  • dün itibariyle bugeminezamandirburada altına girdiği entry ile epey kendi reklamını yapmayı başarmış bir yazardır.. iyi taktik doğrusu.. ( gülümseyen surat )
    ayrıca ilgilerin biraz olsun saçma sapan entry'lerden edebiyata çevrilmesine vesile olduğu için kendisine teşekkür ederim... iyi taktik doğrusu... ( göz kırparak gülümseyen surat )
  • sanıldığının aksine kimseye düşman değildir. biraz agresiftir, çabuk sinirlenir ama sonra yatışır. elleşmeyin, kendi kendine düzeliyor nasılsa...
hesabın var mı? giriş yap