şükela:  tümü | bugün
 • fransa'yi gecen yaz tek bir sarkiyla kasip kavuran, kisa sacli, ufak tefek hatun.
  sarkisi icin (bkz: dj)
 • pek ufak tefek degildir aslinda.vucut hatlari oldukca genisdir bu esmer kizcagizin.1980 yilinda kibris in nicosia sinda mélanie georgiades olarak dunyaya gelmis,ancak fransiz annesi tarafindan orsay sokaklarinda yetistirilmistir.15 yasindan itibaren cesitli rap gruplarinda boy gostermeye baslamis 90 larin sonunda belirginlesmis,2004 te tam olarak fransiz rap sahnesini dagitmistir.
 • hem ses, hem muzik, hem kilik kiyafet, hem de fiziksel gorunum olarak missy elliott'in fransizcasi.
  (ve tabi zenci olmayani)
 • inanılmaz sahne performansıyla kendine hayran bırakmış, yirmi sekiz tane missy elliot gücünde kadın. rap yapan bir bayan olarak dinlediğim/dinleyebildiğim tek isim.

  (bkz: ısrarla bayinizden isteyiniz)
 • feci bir oui deyisi vardir. "ouueveeeee" seklinde telaffuz eder, kulaklari tirmalar ama iste hlm 'den cikmistir, ya da cikmisi oynamaktadir.hip hop da kural budur, bronx veya île-de-france farketmez, hype ve bling bling e ilgi her yerde aynidir.
 • kısa saçlı gayet geniş ve yağlı bir bünyeye sahip fransız hip hop sanatçısı.
  bi ara kendini fransadaki sosyo-ekonomik sorunları konu eden şarkılar yapmaya vermişti de, bi süre sonra eski haline döndü en nihayetinde. kendileri 80lidir ve 1995ten beri rap ve hiphop ortamlarında takılmaktadır.
  hakiki bir lezbiyen imajı çizse de, daha bunu deklare etme gereği duymadı.

  yazın başında fransız paparazzilere üstsüz yakalanması ve bu yakalanma akabinde tabloidlerde yayınlanan üstsüz fotolarının hemen ardından ne var lan sizin memeniz yok mı tavrını benimsemesi yüzümüzü güldürmüştü.

  son olarak fatal bazooka kendisiyle feci dalga geçince ona yönelik bi şarkı yazma planlarında olduğunu sanıyorum ama michael youn ile uğraşmak yemez sanırsam.
 • 2009 yılında müslümanlığı seçerek dünyevi uğraşlardan elini eteğini çekip ablalar dünyasına adım atmıştır. fransız hükümetinin ciddi tepkisini alıp halk tarafından dışlandığını da belirtelim. kendi sosyal medya hesaplarında eski fotoğraf ve videolarını kaldırıp dini yazı ve resimler paylaşmakta. melanie bacımızın yeni adı da bundan sonra meryem.

  kararına saygı duymakla beraber biz kendisini hep bu şekilde hatırlayacağız.
  (bkz: la boulette)