şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok sevdiğimiz leydi di'nin prens charles'la tüm münasebetini, kraliyet hayatını, camilla nedeniyle uğradığı kalp kırıklıklarını kendi sesinden anlattığı röportajından derlenen 1 saat 53 dakikalık national geographic belgeseli. tüm o eski görüntüler ile diana'nın sesi insanı gerçekten etkiliyor. ilgilisine tavsiye olunur.
  • agzim acik izledim diyebilirim. bilmedigimiz, hasir alti edilen, gizlenen ne cok sey varmis, yazik. belgeselin ozellikle kendi sesinden olmasi, insani 3 kat daha cok etkiliyor.

diana; zamaninin ne kadar ileri goruslu, cesur ve zerafet timsali kadiniymissin sen. vay anasini be.
  • hakkında yalnızca 2 girdi görünce, çoğu kişinin izlemediğini düşündüğüm nat geo nun muazzam otobiyografik belgeseli.

şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum.

--- spoiler ---

o çirkin charles'ın pasif agresif tavrına mı öfkeleneyeyim, kraliçe ve diğer aile üyelerinin prensesi dışlamasına mı üzüleyim, daha 19 yaşında genç bir kızken magazinin önüne atıldığında, 6-7 yılda ancak geliştirebildiği savunma mekanizmasına mı hayıflanayayım, william ama özellikle de harry'nin çocuk yaşta annesiz kalmasına mı ağlayayım, camilla kaşarının her delikten çıkıp canım prensesi huzursuz etmesine mi delireyim bilemiyorum.

önceden fikir sahibi olmama rağmen, ilişkinin neredeyse tüm detayları 120 dakika kesintisiz ve bizzat prenses diana'nın ağzından çıkan cümlelerle derlenip, düzenlenince gerçekten çok etkileyici olmuş.

--- spoiler ---