şükela:  tümü | bugün
  • ece seçkin'in klişe ve ötesi yeni şarkısı. kesinlikle şu yazıdaki görüşe katılıyorum:

http://www.milliyet.com.tr/…aratiyor--molatik-9055/
  • zenci arkadaşlarla klip çekip dibine dibine diye bağıran bir adet ece seçkin şarkısı.

ayrıca şarkının sonu "gelcen mi?" diye bitiyor.

not: bu entryi girdiğim için en başta ece seçkin olmak üzere herkesten özür diliyorum. gerçekten fesat bir insan değilim, bu şarkı-klip ya tam düşünülmemiş ya da art niyetle yapılmış.
  • aradaki afrikalı "oş baba" benzeri kısmın kalanından daha iyi olduğu şarkı.
    milliyet'teki yazıya ben de katılıyorum; -cem -cam la biten konuşmalar mide bulandırıyor.
  • magazin haberlerinde "yardım için gittiği afrikada şarkısına klip çekti. azz sonnraa" şeklinde reklamı yapılan şarkı. utanmasalar "her izlenme bir try yardım" falan denecek...
  • ece seçkin'in gülşen olma yolunda ilerlediğini gösteren şarkı. gülşen gibi mahalle ağzı kullanmaya başlamış.
  • burada bir fesatlık yok. tatilin dibine vurmakla bir kadının dibine dibine vurmak aynı terim. bu şarkı bile bile ikisini de düşündürtüyor. ama bunu bile bile yapıyor. şarkı yazarları bu tür benzerlikleri seviyor.

fark edenlerin, sevenlerin, söyleyenin mahcubiyet hissetmesine sebep değil.
    hareketli bir pop şarkısı. şu tür şarkılara yorum kasanları anlamıyorum. dinle, mırıldan geç... ne fark yaratmasından bahsediyorsunuz?

klibine de tebrik etmek lazım. yönetmene selam!
  • sözleri şu şekilde olan şarkı:

sanki olmasan yaşayamam şu koca dünyada
    sabrı bir şekilde veriyor emin ol bana allah

bir alttan bir üstten giriyor
    orda burada dolanıyor
    gidiyor suyumdan bu ara
    yine kafalar sanıyor
    of of nasıl sıkıldım senin o dilinden

bundan sonra seyret sen görücen şimdi beni de
    gezicem tozucam eğlenicem vurucam dibine dibine
    yatıcan kalkıcan merak edicen sorucan nereye
    gidiyorum cehennemin ta dibine
    gelcen mi?

sözler dandik müzik eh ama düzenleme ve klip bayaa başarılı. pop şarkısı en nihayetinde dinle geç işte. seneye kim hatırlar?
  • şarkının nakaratının altyapısı kasap havası ile aynıdır. sanırım bu yüzden catchy bir iş çıkarmayı başarmışlar.
    onun haricinde şarkı geneli itibari ile çok hoşuma gitti, severek dinliyorum.

kasap havası tiribün besteleri yapmak için çok fazla kullanılır. bu sebeple şarkının gaza getirici ve holiganca hisleri uyandırması olasıdır