şükela:  tümü | bugün
  • ertem sener: hocam ne dusunuyorsunuz dick advokat hakkinda?
    ahmet cakar: buyuklugunu dusunuyorum
    rok: ooooooooowwwwwww. kac cm mi demek istediniz hocam?
    ertem sener: yav konuyu hemen nereye cekiyorsunuz.
    rok: e ama oyle demeye getiriyor
    sinan engin: neyse konuyu cok uzattiniz kapatalim.
    rok: e konu uzun ihihihihih
    ahmet cakar: beyler cok tehlikeli bir sezon yasayabiliriz. rikering, dick baska baska cagrisimlar yasatiyor bana ve bundan tedirgin oluyorum
    abdulkerim: ben anlamadim ki simdi santimetrelerle mi olcecegiz hocanin buyuklugunu
    sinan engin: dm atmayin bak cok kizmaya basliyorum
    ertem sener: mahmood kafe icelim acilalim
  • bugün kazandığı maçtan sonra çıkıp "bu fisktürü yapanların amlarına koyayım ben! 3 günde 1 maç yapıyoz!" demezse adam değildir+sinsidir+yalancıdır+numaracıdır+karaktersizdir+ikiyüzlüdür. ha yok bunu derse adamdır+filozoftur+hocadır+aşmıştır+ermiştir+türkiye'ye fazladır.
  • ingilizce argoda (bkz: yarak avukatı)
  • olum kötü bir sonuç aldığımızda bu adama nasıl kızacaz lan. tam bir tontiş adam. rahmetli aragones huysuz mahalle esnafından halliceydi allah affetsin. dick ise bayramda torununa gizlice harçlık veren dedelere benziyor. her an salih'i ya da ozan'ı yanına çağırıp "alın şu 50 kağıdı emenike görmesin .." diyecekmiş gibi bakıyor. nasıl da şen çocuklar gibi fırladı golden sonra kulübeden. koçum benim ya..
  • dick advocaat; "ben gelmeden önce de basaksehir saplıyordu."
  • dick advocaat: "fikstürden bahsetmenin anlamı yok. o beşiktaş'ın antrenörünün yorumudur, kendi bilir. bu iş böyle."

büyük hocadır, adamdır.
  • --- spoiler ---

fenerbahçe bana inanılmaz bir teklifle geldi. ben de kabul ettim. böyle büyük bir kulübün böyle müthiş teklifi asla reddedilemezdi.
    --- spoiler ---

net bir şekilde; büyük ikramiye bana çıktı, çocuklarımın, torunlarımın, yedi sülalemin hayatı kurtuldu demiş
  • gelirse feneri beş yıl götürür diyen futbol kabızlarını bizlere göstermiş hocadır. ulan allah uzun ömür versin de adam zaten sola sinyali vermiş, gamlı baykuş gibi bakıyor. adamın kendini bile 5 yıl götürüp götüremeyeceği meçhul.
  • hakkındaki entrylerin %90'ı isminden mütevellit yapılan sik sik espriler, %9'u tanımayıp tanımadığını ifade eden entryler ve sadece %1'i gerçekten bilgi içeren entrylerdir. başlığın %99'luk kısmı silinse ne sözlük alemi ne internet ne de türk edebiyatı hiçbir şey kaybetmez.

amına koyduğumun komikleri sizi.